12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Jeśli jesteś niezadowolona z dotychczasowych zakupów, a niektórych ubrań nie założyłaś więcej niż raz. Jeśli masz problem z łączeniem garderoby i chciałabyś to zmienić trafiłaś w odpowiednie miejsce. Indywidualna stylistka przyjedzie do Ciebie i pokaże jak łączyć ze sobą ubrania i dodatki. Dokona analizy Twojej sylwetki i nauczy Cię, tak dobierać garderobę, aby zamiast wisieć w szafie - podkreślała Twoją urodę. Zrobi remanent w Twojej szafie. Kolejnym etapem będą wspólne zakupy. Dzięki jej pomocy zobaczysz jak przyjemne i owocne mogą być zakupy, a spojrzenia mężczyzn i koleżanek tylko to potwierdzą. Stylistka przygotuje specjalnie dla Ciebie indywidualny skrypt, w którym będzie opis fasonów ubrań, w których będziesz wyglądać szałowo. Dokona również zestawienia fasonów, których powinnaś unikać. Z takim przewodnikiem nie popełnisz więcej pomyłki kompletując garderobę. Dodatkowo po zakończonej stylizacji,będzie Twoim osobistym doradcą. Wystarczy, że przed większą imprezą,lub zakupami zrobisz sobie zdjęcie w danej stylizacji i prześlesz do niej na telefon, wówczas udzieli Ci odpowiednich wskazówek.

 

Atrakcja zawiera zakupy ze stylistką, analizę sylwetki, remanent szafy oraz stworzenie indywidualnego skryptu stylizacyjnego. Koszty zakupów pokrywa osoba obdarowana.

Zakupy ze Stylistką VIP

5
5.00/5
(1)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
550,00 zł
550,00 zł
Czas trwania
5 godzin
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Aldona
5
Stylistka VIP spisała się znakomicie. Teraz mam pełną szafę modnej odzieży i zdobyłam wiedzę na temat doboru ubioru do nadarzającej się okazji. Polecam wszystkim chcącym wyglądać wyjątkowo.

Dodawanie opinii

Captcha