18 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lubisz czynną formę wypoczynku oraz nowe wyzwania? Zapraszamy na tygodniowy kurs jazdy na nartach biegowych. Podczas naszego obozu nauczymy Cię jeździć i biegać na nartach biegowych, prawidłowego doboru sprzętu oraz jego serwisowania. Nasz program dostosowujemy do wieku i umiejętności naszych uczestników. Codziennie będziemy przemierzać malownicze trasy narciarskie Gór Izerskich pod okiem profesjonalnego instruktora.

Niezapomniana przygoda gwarantowana!

Tygodniowy Kurs na Nartach Biegowych dla Początkujących

5
5.00/5
(6)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
1 599,00 zł
1 599,00 zł
Czas trwania
8 dni, 7 noclegów
Wskazówki dojazdu
Szklarska Poręba - Góry Izerskie
Liczba uczestników
Voucher przeznaczony dla 1 osoby.
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia.
Obowiązujący strój
Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do pory roku.
Pogoda
Kursy odbywają się styczeń - marzec. Decyzję o odwołaniu kursu z powodu pogody podejmuje wykonawca.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.
Dodatkowe informacje
W jednym kursie bierze udział grupa do 10 osób. Plan kursu: Niedziela: godzina 15:00-18:00 zakwaterowanie w pensjonacie "Dom na Białej Dolinie", godzina 18:00 przywitanie. Od poniedziałku do piątku prowadzone są całodzienne zajęcia z instruktorem na trasach narciarskich Gór Izerskich. Sobota - niedziela: samodzielne bieganie (bez instruktora), wykwaterowanie w niedzielę do godziny 11:00. Cena zawiera: nocleg w pokojach dwuosobowych w Pensjonacie "Dom na Białej Dolinie", śniadanie w pensjonacie, doświadczonych instruktorów, naukę i doskonalenie jazdy na nartach biegowych, doradztwo w doborze sprzętu, organizację wycieczek krajoznawczych, bezpłatny parking na terenie Pensjonatu. Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu 180,00 zł od osoby za tydzień, dojazdu na miejsce realizacji, wyżywienia (poza śniadaniami), zajęć fakultatywnych.
Ważność vouchera
18 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

18 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Dagmara
5
Od wielu lat marzyłam o tym, żeby nauczyć się jeździć na nartach. Moje dzieci o tym wiedziały i sprezentowały mi kurs. Tydzień w malowniczych górach Izerskich wystarczył, żebym opanowała tą umiejętność. Marzenia można i trzeba spełniać w każdym wieku!
Zenn
5
Lubię sport, a na nartach jeździć nie potrafiłem. Po tygodniowym kursie na nartach biegowych odkryłem swoją nową pasję. Widoki piękne i atmosfera w grupie bardzo sympatyczna. Polecam.
Strona: 123

Dodawanie opinii

Captcha