12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin


To doskonałe połączenie przyjemności oraz pozytywnych emocji prowadzenia samochodu z praktycznym podejściem doskonalenia techniki jazdy. Szkolenie I stopnia obok elementów fundamentu jazdy samochodem jak praca rąk na kierownicy czy tor jazdy w zakręcie obejmuje również dynamiczne ćwiczenia opanowania poślizgu w zakręcie oraz omijania przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Szkolenie odbywa się z użyciem samochodu Klienta. Grupa uczestników podczas szkolenia liczy do 10 osób.

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Własnym Samochodem

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
850,00 zł
850,00 zł
Czas trwania
7 godzin.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia z ważnym prawem jazdy do okazania na miejscu - warunek konieczny.
Obowiązujący strój
Wygodny, sportowy strój, sportowe obuwie.
Pogoda
Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.
Informacje dla oglądających
W trakcie realizacji przeżycia osoby towarzyszące mogą przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej.
Dodatkowe informacje
Uwaga! Prosimy o stawienie się w wyznaczonym miejscu 30 minut przed ustalonym czasem realizacji prezentu. Atrakcja jest realizowana od kwietnia do października we współpracy z profesjonalną szkołą jazdy rajdowej i wyścigowej. Przeżycie dostępne jest w określonych terminach. Realizacje odbywają się od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty. Po zakończeniu jazdy uczestnik będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z instruktorem i samochodem.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Mirosław87
5
Po kursie mogę powiedzieć, że poślizg już nie jest taki straszny i wiem jak z tego wybrnąć, poza tym teraz będę jeździł bezpieczniej nie tylko dla siebie, ale również dla pieszych.
Wacław
5
Teraz będę pewniej czuł się na szosie i wiem jak reagować. Szkolenie jak najbardziej zaspokoiło moje oczekiwania. Było ok. Polecam wszystkim prowadzącym pojazdy.

Dodawanie opinii

Captcha