12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

To intensywnie i efektywnie spędzony czas, pełen wskazówek i ćwiczeń wykonywanych pod okiem profesjonalnego kierowcy rajdowego, który o jeździe samochodem wie wszystko.

Tajniki bezpiecznej, dobrej jazdy w wydaniu światowej klasy sportowca to niezapomniana okazja, by nauczyć się, jak poczuć się pewnie za kierownicą oraz zyskać sporą dawkę adrenaliny i pozytywnej energii. Będzie dynamicznie i rozwojowo!

Zajęcia odbywają się na torze wyścigowym i mają formę indywidualnych pokazów, ćwiczeń i konsultacji. Obejmują zarówno jazdę w trudnych warunkach (wykonywanie manewrów na mokrym podłożu, hamowanie podczas rozwijania dużych prędkości), jak i przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad, do których powinien stosować się każdy kierowca. Podczas takiego „mistrzowskiego” szkolenia uczestnicy, w zależności od warunków i umiejętności, pokonują od 100 do 250 km. Szkolenie 1/1 z Wojtkiem Chuchałą spodoba się tym, którzy preferują indywidualne zajęcia i cenią sobie uwagi od najlepszych!

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy w układzie 1/1 odbywa się na samochodzie uczestnika. To prestiżowa opcja zajęć, podczas których nasi goście mają do dyspozycji instruktora na prawym fotelu przez cały czas ich trwania (6h). Program zawsze jest dopasowany do oczekiwań oraz doświadczenia danego uczestnika.

Szkolenie 1/1 z Wojtkiem Chuchałą


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
3 499,00 zł
3 499,00 zł
Czas trwania
6 godzin
Wskazówki dojazdu
Tor Kielce
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia z ważnym prawem jazdy do okazania na miejscu - warunek konieczny
Obowiązujący strój
Wygodny, sportowy strój, sportowe obuwie
Pogoda
Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.
Informacje dla oglądających
W trakcie realizacji przeżycia osoby towarzyszące mogą przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej.
Dodatkowe informacje
Uwaga! Prosimy o stawienie się w wyznaczonym miejscu 30 minut przed ustalonym czasem realizacji prezentu. Atrakcja jest realizowana od kwietnia do października we współpracy z profesjonalną szkołą jazdy rajdowej i wyścigowej. Przeżycie dostępne jest w określonych terminach. Realizacje odbywają się od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty. Po zakończeniu jazdy uczestnik będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z instruktorem
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Jacek
5
Każdy facet powinien wybrać przynajmniej raz taki voucher, świetna zabawa!!!
Stafcia
5
Fajnie poznać Wojtka!! Było super i bardzo polecam!!
Strona: 12345

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także