12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot w tunelu aerodynamicznym - Warszawa

Znalezienie nowoczesnego i ciekawego prezentu to spore wyzwanie, więc chętnie ułatwimy Ci poszukiwania i zaproponujemy pionowy lot w tunelu aerodynamicznym. W czasie kilku minut poczujesz jak Twoje niczym nieskrępowane ciało unosi się w powietrzu.

Aerotunel dostarczy samych pozytywnych wrażeń – na miejscu czeka na Ciebie uczucie euforii, szybsze bicie serca i wyśmienita zabawa. Dzięki cennym wskazówkom instruktora oraz kontrolowanej prędkości powietrza, każdy uczestnik będzie wiedział jak korzystać z atrakcji w 100% bezpiecznie. Dowiedz się sam czym jest „bodyflight” – wznieś się na wysokość 4 metrów i poczuj się wolny niczym ptak zdobywający podniebne przestworza. A może chciałbyś podarować możliwość skorzystania z tego niezwykłego symulatora lotów bliskiej Twemu sercu osobie z grona rodziny lub przyjaciół? Już teraz możesz sprawić jej radość i spełnić jej marzenia o lataniu.

Co obejmuje lot w tunelu aerodynamicznym?

  • lot w tunelu aerodynamicznym
  • krótkie szkolenie
  • na czas atrakcji otrzymujesz strój przeznaczony do lotów

Kiedy realizowany jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Atrakcja realizowana jest od marca do listopada w dni weekendowe.

Miejsce startu

Lokalizacja w jakiej realizowana jest atrakcja to Warszawa.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Voucher przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestnika.

Praktyczne informacje

  • Lot trwa 3 min. Na całą atrakcję należy przeznaczyć godzinę.
  • Lot odbywa się po zebraniu 5-osobowej grupy.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Swobodny Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla 1 Osoby - Warszawa

5
5.00/5
(6)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
249,00 zł
249,00 zł
Czas trwania
3 minuty lotu, jednak na całą realizację należy poświęcić ok. 1 godziny.
Wskazówki dojazdu
Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna. 25 kilometrów od centrum Warszawy.
Wiek uczestników
Minimum 15 lat. Istnieje jednak możliwość realizacji lotu przez osoby młodsze pod warunkiem, że mają one minimum 150 centymetrów wzrostu. Ważne: Osoba niepełnoletnia zostanie wpuszczona do tunelu tylko po podpisaniu zgody przez rodziców/opiekuna.
Obowiązujący strój
Swobodne ubranie dostosowane do aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Jedyny warunek to wiązane obuwie z płaską powierzchnią. Realizator zapewnia strój przeznaczony do lotów.
Pogoda
Tylko ekstremalne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na realizację atrakcji (gwałtowne burze, bardzo silny wiatr).
Sezonowość
Aeorotunel stoi na świeżym powietrzu, w związku z tym, ze względów na komfort lotów, atrakcja realizowana jest w sezonie od marca do listopada.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które udzieli wszelkich informacji.
Realizacja
Loty odbywają się w min. 5-osobowych grupach (grupę zbiera organizator). Przed lotem odbędzie się: zapoznanie z regulaminem i jego akceptacja, szkolenie grupy przez instruktora, ubranie strojów. Realizacja odbywa się zwyczajowo w dni weekendowe.
Informacje dla oglądających
Osoby towarzyszące są mile widziane. Organizator umożliwia robienie zdjęć i filmów z wydarzenia. Nie polecamy zabierać ze sobą małych dzieci i zwierząt- w pobliżu urządzenia, w trakcie lotów, panuje hałas.
Ograniczenia
Wzrost kandydata musi wynosić maksymalnie 195 cm, a jego waga w kombinezonie nie może przekraczać 100 kg. W przypadku chorób zdrowotnych, które mogą wykluczyć uprawianie sportu, radzimy zasięgnąć porady lekarza.
Dodatkowe informacje
Do latania nie zostaną dopuszczone osoby w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Ilona
5
Pierwszy raz w życiu miałam okazję latać w tunelu aerodynamicznym i naprawdę mi się podobało. Warto poznać to uczucie kiedy można swobodnie unosić się w powietrzu. Być może skuszę się na jeszcze jeden lot.
Krzesimir
5
Przed wejściem do tunelu lekko się obawiałem czy sobie poradzę z unoszeniem w powietrzu, ale okazało się, że było rewelacyjnie. Instruktor był bardzo miły i wszystko dokładnie wyjaśnił. Lot w tunelu to bardzo ciekawe przeżycie.
Strona: 123

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także