12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Skok ze spadochronem w tandemie Poznań

Skok z wysokości 4000 m i prędkość swobodnego spadania wynosząca 200 km/h... czy to nie brzmi imponująco? Zapraszamy wszystkich śmiałków szukających ekstremalnych wrażeń do wzięcia udziału w atrakcji wyzwalającej emocje nie do opisania. Należysz do ludzi, którzy nie boją się pokonywać swoich słabości i lęków? Skok ze spadochronem w tandemie będzie dla Ciebie znakomitą okazją, by zdobyć odznakę za odwagę.

W realizacji tej nieziemskiej atrakcji pomoże Ci doświadczony instruktor, który skoczy razem z Tobą. Ma na swoim koncie tysiące wykonanych skoków, więc możesz czuć się w 100% bezpiecznie i całą swoją uwagę skupić na widokach, które z perspektywy tak ogromnej wysokości robią niesamowite wrażenie. Skok ze spadochronem to niesamowita dawka adrenaliny, uczucie euforii i ogromna satysfakcja, że udało Ci się poskromić strach.

Zyskaj całą masę wspomnień wykonując skok z imponującej wysokości. Gwarantujemy, że nie zapomnisz ich do końca życia. Skok ze spadochronem w tandemie będzie idealnym prezentem, którym obdarujesz bliskich z okazji urodzin, świąt, rocznicy lub innej uroczystości.

Co obejmuje atrakcja?

  • skok ze spadochronem w parze z instruktorem
  • krótkie szkolenie
  • akcesoria niezbędne do wykonania skoku
  • piękne widoki i dużą dawkę adrenaliny

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Skoki wykonywane podczas dogodnych warunków atmosferycznych.

Miejsce startu

Lotnisko Kobylnica lub lotnisko Bednary.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować skok uczestnika.

Praktyczne informacje

  • Atrakcja trwa 1-2 h. Czas obejmuje przygotowania, wzniesienie na wysokość 4000 m - ok. 20 minut, swobodne spadanie - niecała minuta, spadanie na otwartej czaszy - ok. 10 min.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie skoku.
  • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.
  • Przeciwwskazania do wykonania skoku to m.in. niewydolność układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, epilepsja.

Skok ze Spadochronem w Tandemie - Poznań


Lokalizacja:
890,00 zł
890,00 zł
Czas trwania
1-2 godziny.
Wskazówki dojazdu
Lotnisko Kobylnica lub lotnisko Bednary.
Wiek uczestników
Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekunów (notarialnie potwierdzona) oraz obecność opiekuna podczas skoku. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.
Obowiązujący strój
Swobodny strój, dostosowany do warunków pogodowych (nie za gruby, ale prosimy pamiętać, że na górze jest zimno) oraz obuwie sportowe.
Pogoda
Niekorzystne warunki pogodowe lub ruchowe mogą uniemożliwić realizację atrakcji. W takim przypadku zarezerwujemy dla Państwa inny termin.
Informacje dla oglądających
Można obserwować skok i przygotowania z ziemi (z miejsca wyznaczonego dla publiczności). Zalecamy zabrać aparat i kamerę, aby uwiecznić to nietuzinkowe przeżycie!
Dodatkowe informacje
Skoki wykonuje się z wysokości 4000 m. Skok odbywa się na spadochronie tandemowym wraz z profesjonalnym instruktorem. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm a maksymalna waga to 105 kg. Choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja stanowią przeciwwskazanie do skoku.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także