12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Black Week Kup Voucher 22% taniej

kod rabatowy BF22

* - Promocja trwa do 28.11

Poznaj miejsce, w którym króluje niesamowita atmosfera, smaczne potrawy i... ciemność. DIFFERENT to restauracja inna niż wszystkie, ponieważ tylko tu poczujesz intrygującą aurę tajemniczości, ale i bezpieczeństwa. Klimat uzyskany przez wszechogarniający mrok sprawi, że czekają Cię doznania, o których długo nie zapomnisz. Przygotuj się na kulinarną przygodę, podczas której będziesz odkrywać smaki i aromaty wszystkimi zmysłami z wyjątkiem wzroku.

Zastanawiasz się jak odnaleźć się w miejscu gdzie jest zupełnie ciemno? DIFFERENT to restauracja niezwykła, ponieważ jako jedyna w Polsce jest obsługiwana przez niewidomych kelnerów. Służą pomocą w warunkach, które dla osób widzących, zwłaszcza na początku pobytu, mogą być nie lada wyzwaniem. Wcielą się w rolę przewodników i słowami zobrazują rozkład przestrzeni ogarniętej mrokiem, byś mógł się bez problemu w niej odnaleźć. Zatroszczą się o niepowtarzalną atmosferę, o to, by niczego Ci nie brakowało i zachwycą profesjonalizmem. W restauracji DIFFERENT poznajesz i zaczynasz rozumieć świat w jakim na co dzień funkcjonują osoby niewidome. Naszą misją jest tworzenie serdecznej atmosfery oraz podkreślanie tego jak istotna jest tolerancja i szacunek wobec osób niepełnosprawnych.

Restauracja DIFFERENT to miejsce, w którym spędzisz niezapomniane chwile ze swoją rodziną. Voucher na zestaw dla dziecka to kompilacja samych smakowitości, które obejmują przystawkę, danie główne, deser na osłodę oraz napój. Jesteś gotowy na odkrywanie nowych smaków w zupełnej ciemności?

Co obejmuje atrakcja?

 •      zestaw dla dziecka zawierający przystawkę, danie główne na mały apetyt, deser oraz napój   
 •      możliwość wyboru dań mięsnych, rybnych lub wegańskich 
 •      dania europejskiej kuchni fusion
 •      profesjonalną obsługę
 •      atmosferę, której nie doświadczysz nigdzie indziej

Gdzie realizowana jest atrakcja?

Restauracja DIFFERENT znajduje się w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123a.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Voucher przeznaczony jest dla 1 dziecka do lat 12.

Dlaczego warto?

 •     restauracja DIFFERENT jest prowadzona przez fundację i jej zyski przeznaczane są na cele charytatywne      
 •     dziecko będzie miało możliwość rysowania w ciemności, oswoi się ze światem osób niewidomych, będzie potrafiło udzielić odpowiedniej pomocy osobie niewidomej na ulicy.      
 •     voucher do restauracji DIFFERENT to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby     
 •     na uczestników czekają niecodzienne i niezapomniane doznania     
 •     nauczysz się używać wszystkich zmysłów delektując się wyśmienitymi potrawami     
 •     wyciszysz się, pobudzisz wyobraźnię i będziesz się znakomicie bawić

Jakie dodatkowe wartości niesie za sobą wizyta w DIFFERENT:

 • budowanie zaufania – podczas wejścia do restauracji oddajemy się w ręce niewidomych kelnerów, którzy stają się naszymi przewodnikami. To oni wprowadzają nas w strefę ciemności, dbając o bezpieczeństwo, komfort i dobrą atmosferę
 • współpraca – podczas posiłku ważna jest współpraca  między uczestnikami i niewidomymi kelnerami. Siedząc przy stole wspieramy się nawzajem wsłuchując w potrzeby i słowa sąsiadów. To wspólne dzielenie się emocjami i smakami
 • integracja sensoryczna – przebywając w ciemności angażujemy i pobudzamy zmysły: węchu – rozbudzając wyobraźnię, dotyku – dzięki któremu odkrywamy konsystencję dań, smaku – który podpowiada i sugeruje, co znajduje się na talerzu,słuchu  – podtrzymując  interakcje i wymianę wrażeń między gośćmi i obsługą kelnerską
 • tolerancja – podczas wspólnie spędzonego czasu buduje się zrozumienie i szacunek. Sam fakt uczestniczenia, jak i akceptacja niecodziennej sytuacji powoduje, że otwieramy oczy osób widzących na świat osób niewidomych. Całkowita ciemność i zaufanie, którym obdarzamy drugiego człowieka, pokazuje jak ważna jest tolerancja i szacunek w tworzeniu społeczności
 • edukacja – podczas wspólnego posiłku i dialogu, poznajemy świat ludzi niewidomych, ich poczucie humoru oraz otwartość na ludzi. Dzięki nowym sytuacjom nabywamy pewności i większego zaufania do samego siebie oraz otoczenia w jakim się znajdują. To również  idealny czas na dialog na temat wartości jak: empatia, wrażliwość, tolerancja czy integracja społeczna. To możliwość bezpośredniej rozmowy i miejsca na zadanie pytań osobom  niewidzącym, którzy bardzo chętnie w takich dialogach uczestniczą.

Kolacja w Ciemności w Restauracji DIFFERENT - Zestaw dla Dziecka do 12 Lat


Lokalizacja:
45,00 zł
45,00 zł
Czas trwania
1,5 godziny.
Wskazówki dojazdu
Atlas Tower, Aleje Jerozolimskie 123A/I piętro, 02-017 Warszawa.
Liczba uczestników
1 osoba.
Wiek uczestników
Maksymalnie 12 lat.
Obowiązujący strój
Schludny, jednak bez konkretnych wymagań.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Kolacja odbywa się od wtorku do niedzieli w godzinach 16:00 - 17:30, 18:00 - 19:30, 20:00 - 21:30.
Menu
Do wyboru zestaw mięsny, rybny lub wegański, posiłek składa się z przystawki, dania głównego na mały apetyt, deseru oraz napoju. Szczegółowe menu zostanie jednak tajemnicą, która zostanie odkryta dopiero po zakończeniu posiłku.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także