Przejażdżka Ferrari Italia jako Pasażer

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
599,00 zł
599,00 zł

Ferrari Italia Co-Drive

Gdyby powstała lista ikon motoryzacji, Ferrari Italia byłoby murowanym kandydatem, by się na niej znaleźć. To auto, które łączy w sobie piękno i moc. Jedno spojrzenie na Ferrari jest certyfikatem statusu jego posiadacza. 

I nie chodzi tutaj tylko o to, że na Ferrari Italia trzeba wydać około miliona złotych. Są ludzie, których na to stać, i pomimo tego, że mogą przebierać w samochodach jak w ulęgałkach, nadal decydują się na Italię. Dlaczego? 

Samochód jest odzwierciedleniem charakteru. Jedni wybierają dzikie Lamborghini, inni dostojne Bentleye, a jeszcze inni właśnie Ferrari. 

Dla kogo przejażdżka co-drive w Ferrari Italia?

Odpowiedź jest prosta - dla wszystkich. Ktokolwiek skończył 14 lat i ma powyżej 150 cm wzrostu może zasiąść na siedzeniu pasażerskim i cieszyć się jazdą w towarzystwie doświadczonego kierowcy. 

Oferta jest szczególnie skierowana do osób, które nie posiadają prawa jazdy, a mimo to chciałyby poczuć frajdę z szybkiej jazdy w Ferrari. Dla bezpiecznych, zachowawczych kierowców jazda co-drive też będzie lepszym rozwiązaniem, niż jazda za kierownicą. Instruktor wyciśnie z auta maksimum, podczas gdy niedoświadczony kierowca nie pozna całego potencjału pojazdu.

Jeżeli zaś czujesz się na siłach, by poprowadzić tę piękną bestię, możesz zdecydować się na zajęcie miejsca za kółkiem. Masz nawet możliwość wzięcia udziału w pojedynku z Lamborghini Huracanem! Co za piękne zwieńczenie odwiecznego sporu między Enzo Ferrarim a Ferruccio Lamborghini. 

rSj7uG847iSo7GKqxto8bQpDtuQtBDAQKWkvJcttG64eVzEvIk2XRzvZlyRO5w9te0mnl4gafTcuR1YjR_hMLrR2MQvupmRvAX778JR40-Du0WXtueTVBArPyRXfJvrfcSEsSXEG

Jazda co-drive dostępna od 14 roku życia

Twoje dziecko też będzie miało przyjemność skorzystać z tej usługi. Do jazdy na siedzeniu pasażera Ferrari Italia dopuszczane są osoby, które ukończyły 14 lat i mają więcej niż 150 cm wzrostu. Jeżeli Twoje dziecko spełnia te kryteria, możesz zapewnić mu niezapomniane wrażenia na torze wyścigowym, coś co zwali z nóg kolegów i koleżanki. 

Jazda Ferrari Italia dla mężczyzny?

My mówimy - nie tylko! Nie ma lepszego połączenia niż piękna kobieta w pięknym samochodzie. Być może Twoja narzeczona, dziewczyna lub żona marzy o przejażdżce Ferrari Italia? Teraz za ułamek rynkowej ceny samochodu możesz jej podarować to przeżycie!

Ważne informacje

Czas trwania
Około 10 minut. Sam czas przejazdu będzie uzależniony od prędkości, która będzie dostosowana do wieku i potrzeb uczestnika.
Ilość okrążeń
1 okrążenie jako pasażer.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Od 14 lat.
Obowiązujący strój
Wygodny, zalecamy przy tym buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Ograniczenia
Minimum 150 centymetrów wzrostu.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Lokalizacja wybrana w momencie zakupu ma charakter informacyjny. Możliwość zarezerwowania przejazdu w innej lokalizacji bądź na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność