12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Off-Road Rzeszów

Poczuj moc silnika i napędu na cztery koła za kierownicą prawdziwego auta terenowego - profesjonalnie przygotowanej Toyoty Land Cruiser, bądź legendarnego Land Rovera Discovery. Przeżyj przygodę I wybież się w przepiękne tereny Beskidu Niskiego, krainy leżąca na pograniczu Polski i Słowacji, pomiędzy Bieszczadami a Beskidem Sądeckim.

Po szkoleniu z wprowadzeniem do technik używania wyciągarki, lin kinetycznych przy pokonywaniu przeszkód terenowych oraz bezpiecznej jazdy samochodem 4x4, uczestnicy wyruszą w teren. Trasa tego 6 godzinnego górskiego przejazdu przebiegać będzie po naturalnie ukształtowanych traktach o zróżnicowanym charakterze i trudności, często z elementami przepraw przez przeszkody wodne. 

Dzięki stałej opiece Instruktora off-road w ciągu tych niezapomnianych kilku godzin uczestnicy zasmakują technik jazdy, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia! W tym wypełnionym adrenaliną i pozytywnymi emocjami wydarzeniu mogą wziąć udział w grupy od 8 do 16 osób, które będą miały możliwość zmieniania się za kierownicą.

Przygotuj się na extremalne wrażenia i nie bój się ubrudzić na trasie…

Ilość osób: voucher przeznaczony jest dla 8 osób, jednak maksymalna liczba uczestników to 16. W przypadku chęci zorganizowania atrakcji dla większej liczby osób z przedziału prosimy o kontakt.

Off-Road`owy dla 8 Osób - Rzeszów

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
3 344,00 zł
3 344,00 zł
Czas trwania
6 godzin
Wskazówki dojazdu
Gorlice
Wiek uczestników
Od 18 lat
Obowiązujący strój
Zalecamy swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić.
Pogoda
Zwykle nie ma wpływu jednak w ekstremalnych warunkach pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu - ustalimy wtedy inny dogodny termin.
Informacje dla oglądających
W wyprawie mogą brać udział grupy od 8 do 16 osób, z możliwością zmieniania się za kierownicą.
Dodatkowe informacje
Kierujący pojazdem musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Po zakończeniu wyprawy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy Certyfikat. Po pełnym emocji dniu w terenie, uczestnicy będą mogli odpocząć I zabawić się w klimatycznym „Domu nad Strumykiem” z kominkiem, położonym w okolicy Magury Małastowskiej. Ta pieczołowicie odrestaurowana chatka z litego bala zapewni naszym Gościom idealne warunki do wspólnego spędzenia niezapomnianych chwil. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie kąpiel w opalanym drewnem tzw. ukraińskim „czanie”, znajdującym się pod gołym niebem przy Domu. Na początek dobrej zabawy organizator przewidział, w zależności od pogody, obiadokolację bądź ognisko i grill.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Ala z koleżankami z pracy
5
Bawiłyśmy się znakomicie. OffRoad to też frajda dla kobiet. Bezdroża zachęcają i przyciągają bogatą ilością wrażeń podczas jazdy. Było super!!:-)
Krzysiek z paczką znajomych
5
Wyprawa w kilka osób po OffRoad'owych terenach to niesamowite przeżycie dla wszystkich. W końcu poczuliśmy się naprawdę twardymi mężczyznami. Było warto. Zachęcamy:-))

Dodawanie opinii

Captcha