12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot szybowcem za wyciągarką dla 2 osób

Wejdź na pokład szybowca i przekonaj się jak wspaniałym przeżyciem jest swobodne bujanie w przestworzach! Zachwycające widoki jakich nie zobaczysz na co dzień, uczucie wolności, za którym szybko zatęsknisz, ogromna dawka endorfin i satysfakcja, że doświadczyłeś czegoś nowego... Zabierz bliską osobę i razem wyruszcie w podróż do chmur.

Lot szybowcem dla 2 osób to wydarzenie, które ma swój niepowtarzalny urok i będziesz opowiadać o nim jeszcze długo po jego realizacji. Szybowiec wznoszony jest w powietrze za pomocą wyciągarki, dzięki której ten budzący zachwyt statek powietrzny osiągnie wysokość 300-500m. Brak silnika sprawia, że komfort lotu jest bardzo wysoki. Możesz rozkoszować się lotem i krajobrazami w zupełnej ciszy.

Nie wiesz komu mógłbyś podarować prezent jakim jest lot szybowcem? Voucher z tą niespodzianką ucieszy każdego, kto choć raz w życiu chciałby poczuć się jak ptak, z lekkością wzbić się w powietrze i przeżyć niepowtarzalne emocje.

Co obejmuje atrakcja?

  • lot zapoznawczo-treningowy szybowcem dla 2 osób
  • wysoki komfort lotu
  • kameralna atmosfera
  • piękne widoki i dużą dawkę adrenaliny

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Loty wykonywane są od maja do połowy września z wyłączeniem dni kiedy panują niekorzystne warunki pogodowe.

Miejsce startu

Atrakcja realizowana jest w Przasnyszu.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestników.

Praktyczne informacje

  • Atrakcja trwa 30 minut z czego  10-15  minut spędza się w powietrzu.
  • Pamiętaj o wygodnym, ciepłym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu oraz wzięciu okularów przeciwsłonecznych.
  • Realizacja lotu uzależniona jest od warunków atmosferycznych i nie jest wykonywana w czasie silnego wiatru oraz wzmożonych opadów.
  • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

Lot Szybowcem za Wyciągarką dla 2 Osób

5
5.00/5
(1)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
295,00 zł
295,00 zł
Czas trwania
30 minut.
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne.
Pogoda
Duży wiatr lub opady uniemożliwiają realizację przeżycia. Decyzję o locie podejmuje pilot bądź osoby decyzyjne na danym lotnisku.
Informacje dla oglądających
Lot szybowcem można obserwować z ziemi. Radzimy zabrać ze sobą aparat lub kamerę, aby uwiecznić to wspaniałe przeżycie.
Dodatkowe informacje
Atrakcja jest lotem zapoznawczo-treningowym. Lot szybowcem możliwy jest od maja do połowy września. Maksymalna waga korzystającego z przeżycia to 120 kg, a wymagany wzrost to 130-200 cm. Proszę mieć na uwadze, że choroby serca, padaczka i inne poważne przypadłości uniemożliwiają skorzystanie z atrakcji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, co do swoich predyspozycji zdrowotnych, prosimy uprzednio skonsultować się z lekarzem.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Maja z córką
5
Lot szybowcem był jednym z marzeń mojego dziecka. Tą atrakcją spełniłam je, co mnie cieszy. Córka bawiła się znakomicie i chce raz jeszcze.

Dodawanie opinii

Captcha