Lot motoszybowcem - wzdłuż Tatr

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
1 690,00 zł
1 690,00 zł

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, podczas której będziesz mieć okazję podziwiać wspaniałe krajobrazy z powietrza. Wybierz lot nad Tatrami, Pieninami lub Gorcami i poczuj ekscytację i wolność podczas przelotu.

Dzięki wbudowanemu silnikowi, loty motoszybowcem są bezpieczne i niezwykle widowiskowe. Podczas lotu towarzyszyć Ci będzie doświadczony pilot, który zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo. To idealny pomysł na prezent dla każdego miłośnika podróży i przygód, ale także dla wszystkich, którzy chcieliby spełnić swoje marzenie o lataniu i zobaczyć góry z zupełnie nowej perspektywy.

Niesamowite widoki górskie z lotu ptaka!

Lot motoszybowcem to wspaniała okazja, aby zobaczyć piękne krajobrazy górskie z perspektywy lotu ptaka. Rozwijając prędkość na poziomie kilku setek metrów, lot motoszybowcem umożliwia zobaczenie malowniczych terenów w zupełnie inny sposób niż z poziomu ziemi. 

Z wysokości można podziwiać przepiękne krajobrazy zielonych wzgórz, niebieskich jezior i niezwykłych szczytów gór. Ten niezwykły widok zapiera dech w piersiach i sprawia, że uczestnik lotu czuje się jak superbohater, który szybuje nad górami, podziwiając je z niezwykłej perspektywy.

Spełnij marzenie o locie w powietrzu

Kto z nas nie marzył o lataniu? Lot motoszybowcem jest idealnym sposobem, aby spełnić swoje marzenie o locie w powietrzu. Nic nie daje takiego poczucia wolności i przygody jak unoszenie się w powietrzu, wysoko nad ziemią. 

Motoszybowiec H36 Dimona to wersja szybowca wyposażona w silnik, który pomaga w starcie i lotach bez warunków termicznych. Dzięki temu uczestnicy mogą doświadczyć lotu motoszybowcem bez konieczności uzależniania się od warunków pogodowych, co oznacza, że lot może odbyć się w zasadzie o każdej porze roku. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć ekscytującej przygody w powietrzu i spełnić swoje marzenia.

Kreuj niezapomniane wspomnienia z bliskimi

Podarowanie lotu motoszybowcem to wyjątkowa okazja do kreowania niezapomnianych chwil z bliskimi. To doświadczenie, które zostanie z uczestnikami na całe życie. Wspólne podziwianie pięknych krajobrazów górskich z wysokości to doskonała okazja, aby połączyć się z rodziną i przyjaciółmi. 

To doskonały pomysł na prezent, który daje nie tylko doświadczenie lotu w powietrzu, ale także niezapomniane wspomnienia. Wartością dodaną tego doświadczenia jest możliwość dzielenia się emocjami z bliskimi i cieszenia się razem ze zdumiewającymi widokami, jakie oferuje lot motoszybowcem.

Ważne informacje

Czas trwania
60 min
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia jednak minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
Pogoda
Duży wiatr, opady lub bardzo niska temp. uniemożliwiają realizację przeżycia. Decyzję o locie podejmuje pilot bądź osoby decyzyjne na danym lotnisku. W takim przypadku zarezerwujemy dla Państwa inny dogodny termin.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa, loty odbywają się od maja do końca września.
Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
Informacje dla oglądających
Lot motoszybowcem można obserwować z ziemi. Zaopatrzcie się w aparat i kamerę, aby uwiecznić to wspaniałe przeżycie!
Dodatkowe informacje
Maksymalna waga korzystającego z tego przeżycia to 120 kg, wzrost 130-200 cm.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność