12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot motolotnią - Warszawa

Spełnij marzenie o lataniu i wznieś się na wysokość 100 m ultralekkim statkiem powietrznym, który poniesie Cię w kierunku niesamowitych przeżyć. Lot motolotnią pozwoli ziścić sen o swobodnym wzbijaniu się w podniebne przestworza i podziwianiu ziemi z niestandardowej perspektywy. Ażurowa konstrukcja motolotni sprawia, że możesz dokładnie przyjrzeć się bezkresnym i jakże zachwycającym krajobrazom. Ta na pierwszy rzut oka niepozorna maszyna, może osiągać prędkość nawet do 90 km/h!

Motolotnią steruje profesjonalny pilot, który zadba o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz znakomitą jakość lotu wybierając ciekawą trasę przelotu. Malownicze widoki, uczucie wolności, możliwość oderwania się od przyziemnych spraw oraz ogromna satysfakcja to nagroda za pokonanie własnych słabości. Atrakcja umili czas wszystkim osobom, które szukają nowych wrażeń i od zawsze chciały poczuć dreszczyk emocji towarzyszący lataniu. Nietypowy prezent jakim jest lot paralotnią z pewnością ucieszy Twoich najbliższych.

Co obejmuje lot motolotnią w Warszawie?

  • lot zapoznawczo-treningowy motolotnią z profesjonalnym instruktorem
  • krótkie szkolenie
  • piękne widoki i dużą dawkę adrenaliny

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Loty wykonywane są sezonowo od maja do końca września.

Miejsce startu

Atrakcja realizowana jest w miejscowości Kośmin (okolice Warszawy).

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestnika.

Praktyczne informacje dotyczące lotu motorolotnią w Warszawie

  • Atrakcja trwa 30 minut z czego sam lot 15-20 minut.
  • Pamiętaj o wygodnym, ciepłym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu.
  • Realizacja lotu uzależniona jest od warunków atmosferycznych i nie jest wykonywana w czasie silnego wiatru oraz podczas opadów. W takim wypadku wybierany jest inny termin lotu.
  • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
  • Przeciwwskazania do wykonania lotu to m.in. choroby serca i układu krążenia, epilepsja.

Lot Motolotnią - Warszawa

5
5.00/5
(7)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
399,00 zł
399,00 zł
Czas trwania
30 min.
Wskazówki dojazdu
Kośmin.
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia jednak minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny i ciepły strój dostosowany do warunków temperaturowych w dniu lotu.
Pogoda
Duży wiatr lub opady uniemożliwiają realizację lotu. Decyzję o locie podejmuje pilot bądź osoby decyzyjne na danym lotnisku. W takim przypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.
Informacje dla oglądających
Lot motolotnią można obserwować z ziemi. Radzimy zaopatrzyć się w aparat i kamerę, aby uwiecznić to wspaniałe przeżycie.
Dodatkowe informacje
Atrakcja jest lotem zapoznawczo-treningowym. Lot motolotnią możliwy jest od maja do końca września. Maksymalna waga korzystającego z tego przeżycia to 120 kg. Minimalny wzrost to 130 cm, a maksymalny to 200 cm. Choroby serca, padaczka i inne poważne przypadłości uniemożliwiają skorzystanie z tej atrakcji.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Martyna
5
Kiedyś z przyjaciółką widziałyśmy motolotniarza i powiedziałam, że to musi być ciekawe przeżycie, tak bujać w obłokach. Niedługo po tym dostałam od niej voucher w prezencie... Zastanawiałam się czy nie zrezygnuję przed samym lotem :), ale wsiadłam na motolotnię i było niesamowicie. Na początku troszkę strachu, ale później tylko radość. Miło wspominam cały lot.
Kriss
5
Spontaniczne decyzje są najlepsze. Jednego dnia postanowiłem, że chcę polecieć motolotnią i kupiłem voucher. Takiej adrenaliny dawno nie czułem. Polecam to przeżycie każdemu komu brakuje wrażeń. Pilot super, widoki niesamowite.
Strona: 1234

Dodawanie opinii

Captcha