12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot helikopterem Robinson R44 Raven dla 3 osób – Warszawa

Oryginalne i niebanalne prezenty dla rodziny i przyjaciół znajdziesz wyłącznie na Golden Gift. Lot helikopterem Robinson R44 Raven dla 3 osób będzie znakomitą niespodzianką nie tylko dla pasjonatów lotnictwa, ale również dla tych, którym zdobywanie nowych doświadczeń daje wiele radości. Podaruj ciekawe przeżycia osobom marzącym o tym, by wzbić się w powietrze i przyjrzeć się ziemi z perspektywy lotu ptaka.

Zapoznawczo-treningowy lot śmigłowcem będzie dla Ciebie i Twoich bliskich szansą na ciekawe spędzenie wolnego czasu i uczczenie ważnego dla Was święta. Wspólnie podziwiajcie zachwycające widoki i dzielcie się na bieżąco wrażeniami jakie czekają na pokładzie zwinnej maszyny, za której sterami zasiądzie profesjonalny pilot.Co obejmuje Lot helikopterem w Warszawie?

 • lot zapoznawczo-treningowy helikopterem dla 3 osób
 • zwiedzanie hangaru i oglądanie samolotów VIP
 • wysoki komfort lotu
 • kameralna atmosfera
 • piękne widoki i dużą dawkę adrenalinyKiedy realizowana jest atrakcja?

Loty wykonywane są przez cały rok z wyłączeniem dni kiedy panują niekorzystne warunki pogodowe.Miejsce lotu helikopterem

Atrakcja realizowana jest w Ciszycy w okolicach Warszawy.Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 3 osób. Prosimy, by na miejscu realizacji lotu pojawiły się wyłącznie osoby będące uczestnikami atrakcji.Praktyczne informacje

 • Termin lotu należy ustalić 2 tygodnie wcześniej!
 • Atrakcja trwa 70-90 minut.
 • Pamiętaj o wygodnym, ciepłym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu oraz wzięciu okularów przeciwsłonecznych.
 • Realizacja lotu uzależniona jest od warunków atmosferycznych i nie jest wykonywana w czasie silnego wiatru oraz wzmożonych opadów.
 • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji.
 • Przeciwwskazania do wykonania lotu to m.in. choroby serca i układu krążenia, epilepsja.

Lot helikopterem warszawa

Lot Helikopterem Robinson R44 Raven dla 3 Osób - Warszawa

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
2 599,00 zł
2 599,00 zł
Czas trwania
70-90 minut
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne.
Pogoda
Duży wiatr lub opady uniemożliwiają realizację przeżycia Lot helikopterem. W takim przypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.
Dodatkowe informacje
Atrakcja jest lotem zapoznawczo-treningowym. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, wzrost od 130 do 200 cm. Proszę mieć na uwadze, że choroby serca, padaczka i inne stanowią przeciwskazanie do skorzystania z atrakcji. Lot helikopterem możliwy jest cały rok. Uwaga! Loty odbywają się w ustalonym terminie (rezerwacja min. 2 tyg. wcześniej).
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Gabriella
5
Moja siostra zawsze miała ciekawe pomysły i to właśnie dzięki niej razem wsiadłyśmy na pokład helikoptera. To była szalona przygoda, którą zapamiętamy na długo, bo było wspaniale. Polecam każdemu spróbować lotu śmigłowcem i zobaczyć Warszawę z takiej wysokości.
Slawek
5
Długo myślałem jaką niespodziankę sprawić żonie z okazji naszej 10 rocznicy ślubu. Dostała ode mnie lot helikopterem nad Warszawą. Oczywiście polecieliśmy razem i bawiliśmy się znakomicie.

Dodawanie opinii

Captcha