12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot Balonem - Trójmiasto

Nigdy nie miałeś okazji zaznać przyjemności lotu balonem? Czas to zmienić! Podróżowanie tym zjawiskowym statkiem powietrznym to niesamowita podniebna przygoda, którą możesz przeżyć sam bądź podarować ją bliskiej osobie.

Piękne i rozległe krajobrazy, muskający policzki wiatr oraz ciepłe promienie słońca czekają na każdego, kto zarezerwuje miejsce w zachwycająco wielobarwnym balonie.

Szukasz prezentu na urodziny, Gwiazdkę, rocznicę lub chcesz komuś podziękować? Wybierz niezapomniany lot balonem, który umili czas każdemu bez wyjątku.Kiedy realizowany jest lot balonem - Trójmiasto?

Twój voucher ważny jest cały rok. Lot balonem organizowany jest dla grupy 3 uczestników.Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Trójmiasta. Wybierane jest bezpieczne miejsce spełniające określone wytyczne takie jak: brak w pobliżu dużych obiektów (budynki, kominy) czy odległość od lotniska wynosząca 30 km.Ile osób może uczestniczyć w locie balonem w Trójmieście?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby.Praktyczne informacje

  • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Lot Balonem - Trójmiasto

5
5.00/5
(3)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
639,00 zł
639,00 zł
Czas trwania
3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Starty i lądowania odbywają się poza miastem i są zależne od kierunku wiatru. O miejscu startu decyduje pilot, z którym osoba obdarowana musi skontaktować się przed przelotem w celu omówienia miejscu startu i miejsca spotakania. Miejsce startu musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie, ewentualnie powyżej 8 roku życia ze swoim opiekunem prawnym.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz sportowe, zakryte obuwie.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeżeli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h (4 m/s) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem, zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Dodatkowe informacje
Lot balonem organizowany jest dla grupy 3 uczestników. Starty i lądowania odbywają się poza miastem.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Mikołaj
5
Nie mogłem doczekać się realizacji lotu, bo od zawsze chciałem znaleźć się na pokładzie balonu. Z bliska wygląda naprawdę imponująco, a sam lot minął zdecydowanie za szybko.
Agata Jot
5
O locie balonem mogłabym pisać długo, bo wywołał we mnie wiele pozytywnych emocji. Rozkładanie balonu, nabieranie wysokości i bajeczna panorama zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dziękuję, że mogłam spełnić swoje marzenie o lataniu.

Dodawanie opinii

Captcha