12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot Balonem - Trójmiasto

Poznaj tajemnice Trójmiasta z zupełnie innej perspektywy! Lot balonem to przeżycie, które zapiera dech w piersiach! Niesamowite widoki, pamiątkowe zdjęcia i atrakcja dostępna przez cały rok - tylko tutaj! Kup i przekonaj się, jakim fenomenalnym doświadczeniem może być ta nieziemska przygoda!

Odkryj Trójmiasto z lotu ptaka - niesamowite widoki

Wyobraź sobie unikalne wrażenia i emocje, które poczujesz, unosząc się w powietrzu w komfortowym koszu balonu! Lot balonem pozwala na zobaczenie Trójmiasta z lotu ptaka, co oznacza, że odkryjesz zupełnie nową perspektywę tego fascynującego regionu.

Podziwiaj panoramę Gdańska, Sopotu i Gdyni, roztaczającą się przed Tobą, gdy unoszą się w powietrzu. Zobacz niezwykłe połączenie architektury, historii i przyrody - od pięknych kościołów i zabytkowych kamienic, po malownicze plaże i zielone lasy. Ten niezapomniany lot sprawi, że doświadczysz Trójmiasta w sposób, o jakim zawsze marzyłeś.

Zrób pamiątkowe zdjęcia z unikalnej perspektywy!

Czy masz ochotę uwiecznić swoje wspaniałe doświadczenia w niezwykły sposób? Nasz lot balonem po okolicach Trójmiasta jest idealnym rozwiązaniem! Z wysokości kilkuset metrów będziesz mógł uwiecznić na zdjęciach piękno tego regionu z perspektywy, której nie sposób osiągnąć na ziemi. Zrób zdjęcia panoramy miast, wybrzeża, portów, plaż oraz lasów i wróć z pamiątkami, które będą inspiracją dla rodziny i przyjaciół. Dzięki temu doświadczeniu twoje zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar i będą wspaniałym wspomnieniem tego niezwykłego lotu.

Atrakcja dostępna przez cały rok - nie przegap okazji!

Czy zastanawiasz się, czy to właściwy moment, aby wypróbować lot balonem w okolicach Trójmiasta? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Ta atrakcja jest dostępna przez cały rok, co oznacza, żeniezależnie od pory roku, będziesz mógł doświadczyć tego niezwykłego przygody.

Wiosną podziwiaj kwitnące drzewa i rozwijające się zieleń, latem zachwyć się słońcem odbijającym się w morzu, jesienią obserwuj kolorowe liście spadające z drzew, a zimą doświadcz bajkowego, śnieżnego krajobrazu Pojezierza Pomorskiego i Kaszub. Niezależnie od sezonu, lot balonem w okolicach Trójmiasta zawsze będzie niezapomnianym przeżyciem, którego nie możesz przegapić!

Kiedy realizowany jest lot balonem - Trójmiasto?

Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Trójmiasta. 

Ile osób może uczestniczyć w locie balonem w Trójmieście?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby.

Praktyczne informacje

  • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Lot Balonem - Trójmiasto


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
699,00 zł
699,00 zł
Czas trwania
3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Starty i lądowania odbywają się poza miastem i są zależne od kierunku wiatru. O miejscu startu decyduje pilot, z którym osoba obdarowana musi skontaktować się przed przelotem w celu omówienia miejscu startu i miejsca spotakania. Miejsce startu musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie, ewentualnie powyżej 8 roku życia ze swoim opiekunem prawnym.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz sportowe, zakryte obuwie.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeżeli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h (4 m/s) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem, zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Dodatkowe informacje
Lot balonem organizowany jest dla grupy 3 uczestników. Starty i lądowania odbywają się poza miastem.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Mikołaj
5
Nie mogłem doczekać się realizacji lotu, bo od zawsze chciałem znaleźć się na pokładzie balonu. Z bliska wygląda naprawdę imponująco, a sam lot minął zdecydowanie za szybko.
Agata Jot
5
O locie balonem mogłabym pisać długo, bo wywołał we mnie wiele pozytywnych emocji. Rozkładanie balonu, nabieranie wysokości i bajeczna panorama zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dziękuję, że mogłam spełnić swoje marzenie o lataniu.

Dodawanie opinii

Captcha