12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot balonem - Biała Podlaska

Jak odkrywać nowe doświadczenia to tylko w doborowym towarzystwie. Lot balonem dla 4 osób pozwoli Tobie i Twoim bliskim spełnić marzenia o lataniu oraz przeżyć niesamowitą przygodę swobodnego żeglowania w powietrzu. Zaspokoicie swoją ciekawość i dowiecie się jak to jest wzbić się w przestworza i dryfować w gondoli okazałego i barwnego balonu podziwiając przy tym zachwycające widoki i rozległe panoramy.Kiedy realizowany jest lot balonem - Biała Podlaska?

Twój voucher ważny jest cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Białej Podlaskiej. Wybierane jest bezpieczne miejsce spełniające określone wytyczne takie jak: brak w pobliżu dużych obiektów (budynki, kominy) czy odległość od lotniska wynosząca 30 km.Ile osób może uczestniczyć w locie balonem w Białej Podlaskiej?

Prezent przeznaczony jest dla 4 osób. Lot balonem jest na wyłączność – na pokładzie znajdują się tylko posiadacze vouchera oraz pilot. Prosimy, by na miejscu realizacji lotu pojawiły się wyłącznie osoby będące uczestnikami atrakcji.Praktyczne informacje

  • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Lot Balonem do 4 Osób - Biała Podlaska

5
5.00/5
(30)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
2 700,00 zł
2 700,00 zł
Czas trwania
3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Starty i lądowania odbywają się poza miastem i są zależne od kierunku wiatru. O miejscu startu decyduje pilot, z którym osoba obdarowana musi skontaktować się przed przelotem w celu omówienia miejsca startu i spotkania.
Wiek uczestników
Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz zakryte buty.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeśli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h ( 4 m/s ) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem. Natomiast zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji mogą pojawić się tylko osoby obdarowane.
Dodatkowe informacje
Lot balonem jest na wyłączność czyli pilot i max 4 osoby ( 300 kg razem), starty oraz lądowania odbywają się za miastem. Osoby korzystające powinny być dobrego stanu zdrowia.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Dagmara
5
Lot naprawdę bardzo przyjemny. Mój chłopak sprawił mi świetną randkę :D
Eliza
5
Jak dla mnie to było wspaniałe przeżycie. Dzięki swojemu chłopakowi doświadczyłam wspaniałej i romantycznej randki. Dziękuję <3
Strona: 12345

Dodawanie opinii

Captcha