12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot Balonem dla 2 Osób nad Warszawą

Zaproś ukochaną osobę na romantyczny spacer w chmurach! Indywidualny lot balonem dla 2 osób to wspaniały sposób na celebrowanie wyjątkowej okazji – rocznicy ślubu, walentynek lub po prostu Waszego szczęścia. Romantyczny klimat podsycą zachwycające widoki, uczucie wolności i kameralna atmosfera. Nieziemskie emocje gwarantowane!Kiedy realizowany jest lot balonem dla 2 osób nad Warszawą?

Twój voucher ważny jest cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Warszawy. Wybierane jest bezpieczne miejsce spełniające określone wytyczne takie jak: brak w pobliżu dużych obiektów (budynki, kominy) czy odległość od lotniska wynosząca 30 km.Ile osób może uczestniczyć w locie balonem dla 2 osób nad Warszawą?

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Lot balonem jest na wyłączność – na pokładzie znajdują się tylko posiadacze vouchera oraz pilot.Praktyczne informacje

  • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Lot Balonem dla 2 Osób nad Warszawą

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
2 397,00 zł
2 397,00 zł
Czas trwania
3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Starty oraz lądowania odbywają się poza miastem, ale, w pewien sposób, są dowolne. Miejsce to musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp.
Wiek uczestników
Z atrakcji mogą korzystać osoby pełnoletnie, ewentualnie powyżej 8 roku życia ze swoim opiekunem prawnym.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz zakryte, sportowe buty.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeśli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h (4 m/s) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem, zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Informacje dla oglądających
Voucher przeznaczony dla 2 osób.
Dodatkowe informacje
Lot balonem jest na wyłaczność czyli pilot i 2 osoby, starty oraz lądowania odbywają się poza miastem. Osoby korzystające powinny być dobrego stanu zdrowia oraz nie przekraczać w sumie 170 kg.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Moni40
5
Wspaniały prezent od narzeczonego! Czas spędzony w gondoli balonu wspominamy z łezką w oku, bo było cudownie. O krajobrazach i klimacie można się długo rozpisywać, więc najlepiej zobaczyć samemu. Bez zastanowienie poleciałabym jeszcze raz!
Edward
5
Super przeżycie nie do zapomnienia. Nigdy nie latałem balonem i żona też, więc było to dla nas ciekawe doświadczenie.

Dodawanie opinii

Captcha