Mikołaj już czeka za rogiem

Kup voucher 10% taniej!

Do Świąt Pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Lot Balonem dla 2 Osób - Kraków

5
5.00/5 (2)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
2 397,00 zł
2 397,00 zł

Lot Balonem dla 2 Osób - Kraków

Zaproś ukochaną osobę na romantyczny spacer w chmurach! Indywidualny lot balonem dla 2 osób to wspaniały sposób na celebrowanie wyjątkowej okazji – rocznicy ślubu, walentynek lub po prostu Waszego szczęścia. Romantyczny klimat podsycą zachwycające widoki, uczucie wolności i kameralna atmosfera. Nieziemskie emocje gwarantowane!Kiedy realizowany jest lot balonem dla 2 osób - Kraków?

Twój voucher ważny jest cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Krakowa. Wybierane jest bezpieczne miejsce spełniające określone wytyczne takie jak: brak w pobliżu dużych obiektów (budynki, kominy) czy odległość od lotniska wynosząca 30 km.Ile osób może uczestniczyć w locie balonem dla 2 osób nad Krakowem?

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Lot balonem jest na wyłączność – na pokładzie znajdują się tylko posiadacze vouchera oraz pilot.Praktyczne informacje

  • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Ważne informacje

Czas trwania
3-4 godziny
Wskazówki dojazdu
Starty i lądowania odbywają się poza miastem i są zależne od kierunku wiatru. O miejscu startu decyduje pilot, z którym osoba obdarowana musi skontaktować się przed przelotem w celu omówienia miejscu startu i miejsca spotakania. Miejsce startu musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp.
Wiek uczestników
Z atrakcji mogą korzystać osoby pełnoletnie, ewentualnie powyżej 8 roku życia ze swoim opiekunem prawnym.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz zakryte, sportowe buty.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeśli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h (4 m/s) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem, zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Dodatkowe informacje
Lot balonem jest na wyłaczność czyli pilot i 2 osoby, starty oraz lądowania odbywają się poza miastem. Miejsce to musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp. Osoby korzystające powinny być dobrego stanu zdrowia oraz nie przekraczać w sumie 170 kg.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Atrakcja pierwsza klasa. Lot odbył się w pierwszym umówionym terminie, bez opóźnień. Pozytywnie wspominam swój pierwszy lot balonem. Polecam.

Olivier
5

Aż do momentu realizacji atrakcji balony widziałam jedynie z daleka. Kiedy wchodziłam na pokład balonu czułam odrobinę obaw, ale na szczęście mój mąż był przy mnie i pomógł mi przełamać strach. Wspaniałe romantyczne chwile w bajkowej scenerii. Dziękuję :)

KArolina
5

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności