12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot Balonem - Beskid Wyspowy

Kto nie marzył o lataniu? Natura może i nie dała nam skrzydeł, ale dała nam za to sporo kreatywności, dzięki której jesteśmy w stanie spełniać nasze sny o przestworzach. Balon jest więc efektem marzeń i ludzkich zdolności. W końcu to potrzeba jest matką wynalazków, marzenia przecież trzeba spełniać.

Lot balonem to przeżycie o którym trudno zapomnieć. W jego trakcie wzniesiesz się wysoko ponad ziemię i będziesz mógł zobaczyć świat z całkowicie innej perspektywy. Nawet widok lecącego balonu gdzieś w oddali budzi pozytywne emocje!

Beskid wyspowy zawdzięcza swoją nazwę specyficznym szczytom górskim, w większości nie są one elementem pasm, lecz samotnymi wzniesieniami otoczonymi przez doliny co budzi skojarzenia z samotnymi wyspami. Wyjątkowy widok z ziemi, z lotu ptaka za to nie da się go opisać!

Lot balonem na prezent

Lot balonem to idealny pomysł na prezent dla, dosłownie, każdego. Voucher sprawdzi się zarówno jako prezent na urodziny, czy na rocznicę ślubu rodziców. Większość osób zapytana o to, czy nie chciałby kiedyś polecieć balonem odpowie: "Jasne!". Możesz przekonać się o tym pytając Twoich znajomych i rodzinę!

Dalej zastanawiasz się czy prezent się spodoba? Wystarczy wyobrazić sobie te niesamowite widoki i obejrzeć nasze zdjęcia i filmy! Boisz się czy lokalizacja będzie trafiona? Bez obaw - osoba, której podarujesz te niesamowite przeżycie będzie mogła zdecydować się na inną lokalizację w momencie rezerwacji terminu!

Przebieg realizacji lotu

Dokładne miejsce startu lotu jest zależne od warunków atmosferycznych w tym prędkości i kierunku wiatru. Dla wygody uczestników organizator zapewnia transport z miejsca zbiórki i z powrotem. Całość atrakcji obejmuje więc transport na miejsce startu, rozłożenie balonu, lot, złożenie balonu oraz powrót. Czas trwania całości atrakcji wynosi 3-4 godziny, sam lot to mniej więcej godzina spędzona w powietrzu, dokładny czas zależy od pogody i może się wahać o +/- 15 minut.

Lot Balonem - Beskid Wyspowy


Lokalizacja:
Wariant:
900,00 zł
900,00 zł
Czas trwania
3-4 godziny, z czego około 1 godzina to sam lot.
Wskazówki dojazdu
Okolice Beskidu Wyspowego. Dokładne miejsce startu będzie zależne od kierunku i prędkości wiatru w dniu lotu.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Osoby niepełnoletnie potrzebują notarialnie potwierdzonej zgody rodziców lub wymagana jest ich obecność podczas lotu.
Obowiązujący strój
Wygodny i ciepły strój dostosowany do warunków atmosferycznych w dniu lotu.
Pogoda
Ma duży wpływ na możliwość odbycia się lotu, a termin może zostać odwołany ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Loty nie odbywają się przy zbyt silnym wietrze, opadach czy burzach.
Sezonowość
Lot balonem może odbyć się o każdej porze roku, a każda z nich zapewnia uczestnikom inne doznania!
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Termin lotu w tygodniu (poniedziałek - czwartek).
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.
Ograniczenia
W locie mogą brać udział tylko osoby bez przeciwwskazań zdrowotnych do których należą np. choroby serca i układu krążenia, ciąża. W razie wątpliwości co do stanu zdrowia prosimy skontaktować się z lekarzem.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha