12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Kurs kontroli poślizgu w wersji standard, to szkolenie praktyczne organizowane w Warszawie obejmujące szkolenie z zakresu bezpieczeństwa prowadzenia samochodu w ekstremalnych warunkach drogowych. Głównie ćwiczone są najbardziej typowe sytuacje wypadkowe na nawierzchniach śliskich. Celem podstawowym kursu jest podniesienie poziomu kwalifikacji kierowców w aspekcie bezpieczeństwa jazdy. Ćwiczenia praktyczne oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie.

Kurs kontroli poślizgu, to doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców pragnących poprawić swoje umiejętności. Voucher jest świetną propozycją dla każdego fana motoryzacji, który chce podszkolić swoje umiejętności. Z pewnością obdarowany będzie zaskoczony niepowtarzalnym prezentem.

Kurs kontroli poślizgu w wersji standard

5
5.00/5
(3)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
1 200,00 zł
1 200,00 zł
Czas trwania
4 - 6 godzin.
Liczba uczestników
Voucher przeznaczony dla 1 osoby.
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia, posiadająca prawo jazdy kat. B.
Obowiązujący strój
Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.
Pogoda
Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji atrakcji mogą pojawić się osoby oglądające przeżycie.
Dodatkowe informacje
Szkolenie odbywa się na samochodzie organizatora. W samochodzie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant, przez co zostaje wydłużony czas spędzenia w pojeździe. Podczas kursu ćwiczone są: pozycja i efektywność za kierownicą, dynamiczny skręt, jazda i hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni, hamowanie z ominięciem przeszkody oraz ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą. W trakcie przewidziany jest lunch. Po ukończeniu certyfikat Akademii Bezpiecznej Jazdy.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Lucjan P.
5
teraz podczas jazdy w deszczu czuję się pewniej, bo wiem jak wyjść z poślizgu. Kurs był świetny z duża ilościa praktycznych porad. Bardzo dziękuję za prezent.
Leszek T.
5
Po fakcie powiem, że było warto. Profesjonalna lekcja zapewniła mi poczucie pewności za "kółkiem". Już wiem jak wyjść z poślizgu. Bardzo dziękuję.

Dodawanie opinii

Captcha