12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Jazda motocyklem Harley Davidson Iron 883, to niesamowita przygoda, która budzi moc adrenaliny u każdego miłośnika motocykli. Harley Davidson to legenda, która zawsze będzie kochana przez fanów dwóch kółek.

Po instruktażu dotyczącym prowadzenia pojazdu, już tylko moment od przeżycia niesamowitej przygody, poczucia wiatru we włosach i ryku tego cudownego silnika! Czekają Ciebie ogromnie emocje, których nie zapomnisz!

Dzięki prezentowi doświadczysz wielu wrażeń, które uwiecznione zostaną na zdjęciach. A dzięki nagraniu filmu z całej przejażdżki tą cudowną maszyną, będziesz mieć okazje wracać do tamtych chwil, kiedy tylko zapragniesz.

Jazda tym jednośladem, to gwarancja dobrej zabawy. Prezent możesz również podarować bliskiej osobie i spełnić motoryzacyjne marzenie!

Jazda Motocyklem Harley-Davidson z filmowaniem

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
350,00 zł
350,00 zł
Czas trwania
60 minut
Wskazówki dojazdu
Warszawa
Ilość osób
Voucher przeznaczony dla 1 lub 2 osób.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy kategorii A. Dokument potwierdzający uprawnienia oraz dowód osobisty do okazania w miejscu realizacji.
Obowiązujący strój
Wskazane założenie usztywnianej kurtki, ochraniaczy, butów na niskiej podeszwie oraz rękawic motocyklowych. Kask zostanie zapewniony na miejscu realizacji, istnieje również możliwość jazdy we własnym kasku.
Pogoda
Pogoda może uniemożliwić realizację atrakcji, decyzję podejmuje wykonawca, w takiej sytuacji zostanie ustalony inny termin.
Informacje dla oglądających
Istnieje możliwość zabrania pasażera.
Dodatkowe informacje
Przy odbiorze motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód. Kaucja zostanie zwrócona po odbyciu atrakcji. W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.”
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Arkadiusz
5
Przejażdżka zadbanym legendarnym motocyklem to sama przyjemność. Harley prezentował się wspaniale. Godzina jazdy minęła bardzo szybko i chciałoby się więcej. Z czystym sumieniem polecam atrakcję.
Tomek
5
Harley to legenda, więc nie mogłem odmówić sobie przyjemności przejechania się tą piękną maszyną. Motocykl prowadził się znakomicie, a sam przejazd został uwieczniony na nagraniu, które jest dla mnie cenną pamiątką. Chętnie wrócę po kolejny voucher na jazdę Harleyem.

Dodawanie opinii

Captcha