12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Konfrontacja Ferrari F430 i Nissana GT-R na torze - porównaj dwa cuda motoryzacyjne.



Zdecyduj się na niesamowicie ekscytujący pojedynek Ferrari F430 i Nissana GT-R na torze wyścigowym. Wyścigowe Ferrari to gwarancja znakomitych osiągów i prowadzenia. Nissan GT-R jest natomiast synonimem driftu i gwiazdą samochodowych gier komputerowych. Jeśli jesteś jednym z tych kierowców, którzy lubią szybką jazdę, włosko-japoński pojedynek sprawi ci mnóstwo frajdy. Przekonaj się o tym, jak w niecałe 4 sekundy przyspieszyć do 100 km/h!

Dzięki prezentowi będziesz mieć możlwiość sprawdzenia na torze dwóch samochodów, które dla wielu są ikonami motoryzacji. Łącznie będziesz miał do dyspozycji 1078 KM! Nissan i Ferrari to fantastyczne auta oferujące genialne prowadzenie, trzymanie się drogi i frajdę z jazdy po torze. Sprawdź, który spodoba ci się bardziej! Podwójne emocje i podwójna dawka adrenaliny - tylko w pojedynku Ferrari F430 i Nissana GT-R.

Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Pojedynek Ferrari F430 vs. Nissan GTR

5
5.00/5
(2)

Usiądziesz jako:
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
839,00 zł
839,00 zł
Czas trwania
Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy kategorii B. Dokument potwierdzający uprawnienia do okazania w miejscu realizacji.
Obowiązujący strój
Strój luźny, wygodny. W przypadku jazdy jako kierowca wymagane obuwia z płaską podeszwą.
Pogoda
Ze względów bezpieczeństwa jazdy nie odbywają się podczas obfitych opadów deszczu.
Informacje dla oglądających
W trakcie realizacji przeżycia osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd w wyznaczonych miejscach.
Dodatkowe informacje
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Daniel
5
Mój syn zaskoczył mnie prezentem, którym była jazda sportowymi samochodami. Możliwość przetestowania Nissana i Ferrari było dla mnie ogromną frajdą. Nigdy nie brałem udziału w takim przedsięwzięciu, więc chętnie skorzystałem i polecam.
Justa
5
Dużo jeżdżę i lubię samochody. Po cichu liczyłam, że mój mąż wręczy mi któregoś dnia voucher na jazdę sportowym autem i się doczekałam. Tym bardziej się ucieszyłam kiedy okazało się, że będę mogła przejechać się dwoma samochodami! Nie umiem się zdecydować czy bardziej podoba mi się Ferrari, czy Nissan. Obydwa auta są przepiękne i mają moc!

Dodawanie opinii

Captcha