12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Drifting Subaru BRZ

Drifting to obecnie jedna z najbardziej popularnych, a z pewnością zdecydowanie najbardziej widowiskowa dyscyplina motorsportu. Pędzące z ogromnymi prędkościami, w pełnym poślizgu samochody budzą zachwyt na całym świecie, na ich kierowców patrzy się jednocześnie z nieukrywanym podziwem. Zapraszamy Cię na trening driftu. Zasiądź za kierownicą Subaru BRZ.

To bardzo mocne, lekkie oraz fenomenalnie wywarzony samochód wręcz idealnie nadaje się do wspólnych treningów niezależnie czy będzie to Twoja pierwsza czy kolejna przygoda z driftem! Niezależnie który z pakietów wybierzesz z pewnością da Ci on wiele frajdy z jazdy, nieskrępowanej systemami elektronicznymi. W programie zajęć obok takich podstaw jak ćwiczenia balansu masy samochodu, driftu po okręgu, czy utrzymania poślizgu w zakrętach znajdziesz m.in. w zależności od pakietu przejazd z zawodowym instruktorem ukazujący pełen potencjał zarówno samochodu jak i praw fizyki.

Atrakcja obejmuje 

  • Ćwiczenia z zakresu wprowadzania samochodu w kontrolowany poślizg
  • przejazd po torze wybranej liczby okrążeń

Ćwiczenia, dobór ćwiczeń oraz czas trwania zależy od umiejętności lub szybkości nabywania potrzebnych umiejętności przez kierowcę

Drifting Subaru BRZ

5
5.00/5
(1)

Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
249,00 zł
249,00 zł
Wskazówki dojazdu
Kielce lub Warszawa.
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia z ważnym prawem jazdy do okazania na miejscu - warunek konieczny.
Obowiązujący strój
Wygodny, sportowy strój, sportowe obuwie.
Pogoda
Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.
Informacje dla oglądających
W trakcie realizacji przeżycia osoby towarzyszące mogą przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej.
Dodatkowe informacje
Uwaga! Prosimy o stawienie się w wyznaczonym miejscu 30 minut przed ustalonym czasem realizacji prezentu. Atrakcja jest realizowana od kwietnia do października we współpracy z profesjonalną szkołą jazdy rajdowej i wyścigowej. Przeżycie dostępne jest w określonych terminach.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Lucek
5
Było warto! Adrenalina mocno skoczyła do góry. Polecam wszystkim!

Dodawanie opinii

Captcha