Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Własnym Samochodem indywidulalne

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
2 799,00 zł
2 799,00 zł

Kurs prawa jazdy uczy nowych kierowców poruszania się w ruchu drogowym w sposób bezpieczny, zgodny z prawem i taki, który nie sprawi kłopotu innym uczestnikom ruchu.Odbierając dokument, nie jesteśmy jednak przygotowani na nagłe sytuacje pojawiające się na drodze i zmienne warunki atmosferyczne, które mogą utrudnić panowanie nad samochodem. Nic więc dziwnego, że wiele osób po odbyciu kursu prawa jazdy nadal nie czuje się bezpiecznie za kierownicą. W tym przypadku warto poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenie u boku doświadczonego specjalisty.

Dla kogo jest szkolenie z bezpiecznej jazdy własnym samochodem?

Pewne grupy osób skorzystają z tego kursu bardziej niż inne. Takie szkolenie idealnie sprawdzi się dla:

● osoby, która niedawno odebrała prawo jazdy,

● wieloletniego kierowcy, który boi się wyruszać w dalsze trasy,

● osoby, która doświadczyła niebezpiecznej sytuacji na drodze,

● posiadacza prawa jazdy, który od dawna nie siedział a kierownicą,

Szkolenie z bezpiecznej jazdy własnym samochodem to indywidualny kurs dopasowany do oczekiwań i umiejętności kursantów. To uniwersalny prezent, który sprawdzi się zarówno jako upominek dla nastolatka, który dopiero odebrał prawo jazdy i brakuje mu pewności za kierownicą, jak i dla wieloletniego kierowcy, który nadal nie czuje się komfortowo na drodze zimą lub w miejskim zgiełku.

Kurs doskonalenia technik jazdy prowadzi do zwiększenia pewności siebie na drodze oraz wyeliminowania nieprawidłowych nawyków nabytych podczas wieloletniej jazdy.

Kursant będzie uczył się jazdy swoim samochodem, który użytkuje na co dzień. Dzięki temu pozna dobrze jego obsługę, systemy bezpieczeństwa i funkcje wspierające kierowcę, które zwiększają bezpieczeństwo podczas prowadzenia.

Doświadczony instruktor przeprowadzi część teoretyczną, w której omówi możliwe zagrożenia i rozwiązania, które pozwolą im zapobiec lub odpowiednio zareagować. Część praktyczna szkolenia bezpiecznej jazdy odbędzie się na przygotowanym placu, w samochodzie kursanta.

Efekty szkolenia z bezpiecznej jazdy własnym samochodem

Oto co poprawiło się u naszych klientów po szkoleniu:

● nabranie pewności za kierownicą,

● szybka reakcja nawet podczas trudnych warunków na drodze,

● umiejętność wyjścia z poślizgu,

● brak strachu przed jazdą,

● umiejętność zapanowania nad własnym pojazdem w każdej sytuacji.

To idealne rozwiązanie, by przełamać strach przed jazdą i uwierzyć we własne możliwości. Szkolenie z bezpiecznej jazdy jest skierowane także do osób, które brały udział w kolizjach i nieprzyjemnych zdarzeniach, które wywołały u nich blokadę i strach przed poruszaniem się autem. Kurs pod okiem profesjonalisty jest najszybszym i najprzystępniejszym sposobem powiększenia wiedzy i umiejętności umożliwiających poradzenie sobie z nagłymi, niebezpiecznymi sytuacjami na drodze.

Po odbytym kursie bezpiecznej jazdy własnym samochodem, wycieczka na drugi koniec kraju, jazda po zatłoczonej stolicy, czy dojazd do pracy po pierwszych opadach śniegu nie

będą przerażały. Kierowca, który wie, jak zareagować w niespodziewanych, niebezpiecznych sytuacjach na drodze, czerpie czystą przyjemność z każdej okazji do przejechania się własnym autem.

Ważne informacje

Czas trwania
7 godzin.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Osoba pełnoletnia z ważnym prawem jazdy do okazania na miejscu - warunek konieczny.
Obowiązujący strój
Wygodny, sportowy strój, sportowe obuwie.
Pogoda
Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.
Informacje dla oglądających
W trakcie realizacji przeżycia osoby towarzyszące mogą przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej.
Dodatkowe informacje
Uwaga! Prosimy o stawienie się w wyznaczonym miejscu 30 minut przed ustalonym czasem realizacji prezentu. Atrakcja jest realizowana od kwietnia do października we współpracy z profesjonalną szkołą jazdy rajdowej i wyścigowej. Przeżycie dostępne jest w określonych terminach. Realizacje odbywają się od wtorku do piątku (Kielce) w weekendy (Warszawa). Po zakończeniu jazdy uczestnik będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności