12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Masaż relaksacyjny to idealny prezent dla każdego, kto chce się zrelaksować i odprężyć. Szeroki wachlarz technik, pomoże się rozluźnić i pozbyć się stresu. Wykwalifikowani terapeuci używają ruchów głaskania, oklepywania i ugniatania miękkich tkanek ciała, aby przywrócić naturalną równowagę organizmu. Po zabiegu bardzo szybko poczujesz jak całe ciało nabiera nowej energii! Masaż relaksacyjny to idealny prezent dla kogoś, kto potrzebuje odrobiny luksusu i chwili wytchnienia.

Korzyści z masażu relaksacyjnego

Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na odprężenie i zrelaksowanie się. Jego głównym celem jest przywrócenie równowagi między ciałem a umysłem, dzięki czemu można poczuć się lepiej fizycznie i psychicznie. Oto kilka korzyści wynikających z masażu relaksacyjnego:

  • Poprawa samopoczucia - Masaż relaksacyjny pozwala osiągnąć stan głębokiego odprężenia, co prowadzi do poprawy nastroju i obniżenia poziomu stresu oraz lęku. 
  • Zwiększenie elastyczności - Masaż relaksacyjny rozluźnia mięsie, co powoduje poprawienie elastyczności skóry i tkanek miękkich oraz uelastycznienie wiązań i stawów
  • Usprawnienie funkcjonowania narządów wewnętrznych - Regularne masaże mogą usprawnić funkcjonowanie narządów wewnętrznych , takich jak serce , nerki , wątroba itp., Dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania chorób
  • Poprawa snu - Masaż relaksacyjny pomaga regulować cykl dobowy sen-budzenie się, dzięki czemu możesz spać lepiej w nocy.

Masaż Relaksacyjny na Prezent

Masaż relaksacyjny to doskonały pomysł na prezent, ponieważ jest to sposób na zapewnienie bliskiej osobie chwili odprężenia i wyciszenia. Masaż relaksacyjny może być bardzo przyjemnym doznaniem dla obdarowanego, a także pozwoli mu się zrelaksować i odpocząć. Ponadto masaż ten ma również korzystne skutki dla zdrowia fizycznego i psychicznego – poprawia ukrwienie mięsni, usuwa napięcia oraz stres. Jest to idealny prezent dla każdego, kto potrzebuje trochę czasu na regenerację i odpoczynek!

Masaż Relaksacyjny - Bytom


Lokalizacja:
170,00 zł
170,00 zł
Czas trwania
1 godzina.
Wskazówki dojazdu
ul. Felińskiego 17, 41-923 Bytom.
Ilość osób
1 osoba.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także