12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Wybrany masaż egzotyczny - Pakiet silver - podaruj chwile przyjemności

Egzotyczne wakacje to synonim radości, przyjemnego ciepła i beztroski. Podarowując bliskim wybrany masaż egzotyczny - pakiet silver, możesz podarować im namiastkę gorącego urlopu, nawet w samym środku zimy! Zabieg sprawdzi się dla osób walczących z rutyną i tych, które korzystały już z tradycyjnych masaży i chciałyby spróbować czegoś nowego. Obdarowując żonę, przyjaciela lub kuzynkę chwilami relaksu, inwestujesz w ich dobre samopoczucie, zadowolenie i przede wszystkim - w zdrowie. Dobrze wykonany masaż poprawia ukrwienie, przywraca prawidłowy rytm serca, pomaga w walce z bezsennością, działa przeciwbólowo i zmniejsza ryzyko powstawania obrzęków. To zabieg, który sprawdzi się także u osób przemęczonych i przepracowanych, które mierzą się z brakiem energii, stresem i chciałyby poprawić jakość życia, zerwać z rutyną i zyskać motywację do działania. Ośrodek odnowy biologicznej Baltica Wellness & SPA oferuje pacjentom bogaty wybór masaży egzotycznych. Należą do nich zabiegi, spośród których każdy ma nieco inne właściwości: rozgrzewający masaż gorącymi kamieniami, masaż masłem kakaowym, odżywczy masaż świecą - masaż rajska plaża i mineralny masaż odżywczy.

Rajskie wakacje w centrum miasta? Wybierz się do Baltica SPA & Wellness w Szczecinie!

Wybrany masaż egzotyczny na prezent będzie trafionym pomysłem dla najbliższych, którzy zasługują na chwilę wypoczynku i możliwość zadbania nie tylko o ciało, ale również o umysł. Każdy masaż egzotyczny ma formę rytuału. Oznacza to, że zadaniem zabiegu jest działanie nie tylko na skórę, ale również na zmysły pacjenta, a w szczególności na wzrok, słuch, dotyk. Terapeuta może to osiągnąć poprzez włączenie nastrojowej muzyki, rozpalenie świec i użycie olejków aromaterapeutycznych. Przyjemny zapach i komfortowa atmosfera pozwolą osiągnąć stan głębokiego relaksu, odzyskać harmonię, wzmocnić siły witalne i przywrócić energię życiową. Wszystkie rytuały mają działanie regeneracyjne, nawilżające, odżywiające i opóźniają procesy starzenia.

Osoba, którą obdarujesz, może samodzielnie wybrać termin realizacji zabiegu. Wystarczy, że skontaktuje się z gabinetem w celu ustalenia dogodnej daty realizacji masażu egzotycznego.

Baltica SPA & Wellness - zabiegi pielęgnacyjne na najwyższym poziomie

Wybrany masaż egzotyczny, który podarujesz najbliższej osobie, zostanie zrealizowany w jednym z najlepszych gabinetów na Pomorzu Zachodnim. Baltica Wellness & SPA to centrum odnowy biologicznej specjalizujące się w zabiegach kosmetologicznych, masażach odprężających, rytuałach, zabiegach rehabilitacyjnych i medycznych. Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy zadbają o odpowiednią atmosferę relaksu i odprężenia. Trzypiętrowy obiekt połączony z hotelem został od podstaw zaprojektowany zgodnie z zapotrzebowaniem nowoczesnego SPA. To idealne miejsce na codzienną pielęgnację lub na romantyczny pobyt we dwoje. Szczególną uwagę należy poświęcić imponującej strefie wellness o powierzchni 400 m², w której znajdują się gorąca sauna, łaźnia parowa, aromatyczna i osmańska, pomieszczenie do relaksu w stylu rzymskim, przestronne baseny jacuzzi z hydromasażem, natryski, oraz jedyna w okolicy - grota śnieżna z prawdziwym śniegiem.

Wybrany Masaż Egzotyczny - Pakiet Silver


Lokalizacja:
155,00 zł
155,00 zł
Czas trwania
1 godzina.
Wskazówki dojazdu
Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin.
Liczba uczestników
1 osoba.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi. Zmiana daty realizacji jest możliwa na trzy dni przed planowanym terminem.
Realizacja
Do wyboru masaż masłem kakaowym, rajska plaża lub mineralny masaż odżywczy.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także