12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Strzelanie policyjne Katowice - trenuj niezbędne umiejętności

Broń palna kojarzy się z wojskiem, policją i innymi służbami mundurowymi. Wydawałoby się, że jak ktoś nosi broń, to umie z niej strzelać i robi to często.

Błąd.

Nasi policjanci nie mają gdzie ani kiedy ćwiczyć. Wyjścia na strzelanie są rzadkie i bardziej nakierowane na załatwienie papierologii niż rzeczywiste zdobycie umiejętności.
Ale na szczęście strzelnice prywatne oferują pakiety strzeleckie dostosowane do potrzeb funkcjonariuszy służb mundurowych i zapełniają tę lukę.
Chcesz poćwiczyć bez konieczności składania wniosków? A może chcesz poznać nieco inny wymiar strzelania, niż zwykłe celowanie do tarczy? Sprawdź strzelanie policyjne w Katowicach.

Strzelnic policyjnych jest zbyt mało

W Polsce przyjęło się myśleć, że jak coś jest państwowe, to najczęściej jest niedofinansowane i zwyczajnie kiepskie. To samo dotyczy strzelnic. Państwo powinno zapewnić swoim funkcjonariuszom dostęp do treningów, a okazuje się, że niektóre jednostki nie mają w ogóle strzelnicy.
Całe szczęście Polacy to ambitny, pracowity i przedsiębiorczy naród, i w każdym aspekcie, w którym nasze państwo nie daje sobie rady, pojawiają się firmy odpowiadające na potrzeby klientów.

Umiejętność, z której nie chcesz korzystać, ale musisz ją mieć

Twoje umiejętności strzeleckie mogą przesądzić o czyimś być albo nie być. Chociaż funkcjonariusze policji w Polsce rzadko używają broni, to nie zmienia faktu, że ma to miejsce w ponad 100 przypadkach rocznie.
Jeśli kiedykolwiek dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, to nie chcesz, żeby ręka Ci zadrżała. Nie chcesz też spudłować, bo od tego może zależeć życie i zdrowie Twoje oraz Twoich kolegów i koleżanek.
Ćwiczenie czyni mistrza.

Bardziej praktyczne podejście do strzelania

Strzelanie policyjne różni się od typowego strzelectwa statycznego. Strzelanie statyczne przypomina pokazy “mistrzów” sztuk walki. - Złap mnie za nadgarstek. Nie za ten, za drugi. Nie tak mocno. A potem rzeczywistość weryfikuje. Nie chcesz, żeby rzeczywistość zweryfikowała Twoje umiejętności strzeleckie. Bandyta nie będzie stał w miejscu. Może ich być kilku.
Dlatego w strzelaniu policyjnym masz elementy ruchu z wykorzystaniem przeszkód, barykad taktycznych, by jak najlepiej odwzorować możliwą sytuację.

Strzelanie policyjne dedykowane obrońcom naszego kraju

Rzeczywistość jest smutna. Prawda jest taka, że ludzie, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie na szwank dla bezpieczeństwa obywateli, sami muszą o siebie zadbać. Powinni mieć zapewnione regularne treningi z używania broni palnej. Zamiast tego muszą sami sobie organizować dodatkowe szkolenie strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy. Cieszymy się, mogąc choć trochę tutaj pomóc.

Strzelanie to może być świetna zabawa

Nie ma co się łamać i smucić. Wizytę na strzelnicy można połączyć z radosną okazją, np. z urodzinami kolegi lub koleżanki z jednostki. Zbierzcie się do kupy, zrzućcie na voucher, wybierzcie na strzelnicę.
Ewentualnie jeśli chcecie bardziej praktycznego podejścia, zapraszamy do obejrzenia oferty voucherów na paintball.

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa

Pewnie nie trzeba Ci tego tłumaczyć, ale bezpieczeństwa nigdy dosyć. Fragment regulaminu usługi ze strony strzelnicy Feniks:
"Instruktorzy rygorystycznie podchodzą do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, które zostaną omówione i w treningu utrwalone. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa Instruktor ma prawo do odmowy dalszego szkolenia dynamicznego. W tym przypadku Klient kontynuuje strzelanie w formie strzelania statycznego doskonaląc swoje umiejętności”.
Dostępne godziny realizacji prezentów to od 9 do 21, wyjątek stanowią święta narodowe. Zapisy zgodnie z kalendarzem strzelnicy, najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Strzelanie Policyjne - Katowice


Lokalizacja:
Pakiet:
220,00 zł
220,00 zł
Czas trwania
Około 45 minut.
Wskazówki dojazdu
Strzelnica Feniks, Żelazna 15, 40-851 Katowice.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Od 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą legitymację szkolną oraz wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Osoby pełnoletnie muszą mieć ze sobą ważny dokument tożsamości.
Obowiązujący strój
Wygodny, niekrępujący ruchów strój.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji - strzelnica kryta.
Sezonowość
Strzelanie realizowane jest przez cały rok z wyjątkiem dni świątecznych.
Rezerwacja
Rezerwacja dokonywana jest z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Pakiet Silver obejmuje następujące bronie i ilości strzałów: pistolet (Glock, H&K, CZ, P-99) - 10 strzałów, pistolet maszynowy (CZ, MP5) – 10 strzałów, karabinek (M4, M16, AR15,G36, AK47) – 10 strzałów, strzelba gładkolufowa (Mossberg, Winchester, KSG Kel-Tec) - 5 strzałów.
Informacje dla oglądających
Można zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą obserwować zmagania uczestnika.
Ograniczenia
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także