Mikołaj już czeka za rogiem

Kup voucher 10% taniej!

Do Świąt Pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Strzelanie Policyjne - Szkolenie - Katowice

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
949,00 zł
949,00 zł

Strzelanie policyjne szkolenie Katowice - jedyne takie szkolenie strzeleckie w regionie

Kto chce zacząć lub zaczął przygodę ze służbami mundurowymi, ten będzie potrzebował nauczyć się strzelać. Broń palna to nieodłączny towarzysz funkcjonariusza, a dla wielu osób cywilnych także hobby. Większość z nas zna strzelanie statyczne, gdzie stoisz naprzeciwko tarczy i ładujesz w nią cały magazynek. Ale tarcza się nie rusza. Ty też nie. Jaka jest szansa, że w prawdziwym życiu cel pozostanie nieruchomy? Na to właśnie może przygotować Cię szkolenie policyjne. Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać.

Strzelanie policyjne dedykowane funkcjonariuszom terenowym

Praca śledczego to bardzo często siedzenie za biurkiem, analiza dokumentów i zbieranie zeznań od świadków i podejrzanych. Brak tutaj emocji znanych nam z filmów - pościgów, strzelanin, walk wręcz i dramatycznych scen.

Polscy policjanci raczej rzadko używają broni, a jeszcze rzadziej z niej strzelają. Korzystają z broni palnej do obezwładnienia agresora nieco ponad 100 razy rocznie, a oddają strzał raptem kilkanaście razy. To niewiele. Ale nadal trzeba to umieć.

W terenie raczej nie ma co liczyć na to, że przestępca lub podejrzany będzie stał w miejscu i czekał na to, aż policjant się ustawi do strzału. Tu trzeba działać, liczy się refleks i adaptacja do otoczenia. Dokładnie tego nauczysz się podczas policyjnego strzelania na Strzelnicy Feniks w Katowicach. Strzelanie z elementami ruchu, zmiany postaw i wykorzystanie otoczenia podczas treningu, utrwalone i zapamiętane, mogą uratować życie Tobie lub komuś innemu.

Strzelanie dynamiczne - Inny rodzaj walki sportowej

Większość funkcjonariuszy korzysta ze strzelnicy w formie strzelania statycznego, doskonaląc swoje umiejętności strzelania do nieruchomego celu, samemu stojąc nieruchomo. Strzelanie statyczne nie oddaje dynamiki i realiów prawdziwego starcia z użyciem broni palnej.

Strzelanie dynamiczne różni się od typowego strzelectwa statycznego elementami ruchu i wykorzystaniem przeszkód, barykad taktycznych, strzelaniem zza zasłony czy z pozycji klęczącej. To pozycje typowe dla funkcjonariusza policji w trakcie strzelaniny. Nabycie tych umiejętności może stanowić o życiu i śmierci oraz o bezpieczeństwie funkcjonariusza lub osób trzecich. na życiu i zdrowiu nie ma co oszczędzać.

Świetna zabawa dla osób, które posiadają znikomą wiedzę o broni palnej

Po zapoznaniu z regulaminem strzelnicy i zasadami bezpieczeństwa instruktor przekaże Ci wiedzę na temat korzystania z broni palnej, przeładowywania, celowania i panowania nad nią.

Celem Goldengift jest robienie rzeczy pierwszy raz, odkrywanie marzeń, kolekcjonowanie wspomnień i zabawa. Znajomość zasad obchodzenia się z bronią palną to jedna z bardziej odpowiedzialnych rzeczy, jakich możesz się z nami nauczyć.

A może na strzelnicy znajdziesz swoje nowe hobby?

Jesteś stróżem prawa? Przestrzegaj zasad

Strzelnica Feniks bezwzględnie wymaga przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Osobie zaznajomionej z obsługą broni palnej nie trzeba tego tłumaczyć, ale lepiej to zrobić niepotrzebnie, niż nie zrobić i żałować.

Oto fragment regulaminu strzelnicy:

“W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa Instruktor ma prawo do odmowy dalszego szkolenia dynamicznego. W tym przypadku Klient kontynuuje strzelanie w formie strzelania statycznego”.

Instruktorzy rygorystycznie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa. Jakiekolwiek ekscesy będą skutkowały przerwaniem strzelania dynamicznego i powrót do strzelania statycznego. Dodatkowo właściciele przypominają o zapoznaniu z kalendarzem strzelnicy przed rezerwacją miejsca. Warto to zrobić z tygodniowym wyprzedzeniem. Strzelnica jest otwarta cały rok, wyjątek stanowią święta narodowe. Godziny realizacji prezentów to 9:00 - 21:00.

Ważne informacje

Czas trwania
Około 2 godziny.
Wskazówki dojazdu
Silesia Shotgun, ul. Żelazna 15, 40-851 Katowice
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Minimum 21 lat.
Obowiązujący strój
Wygodny i niekrępujący ruchów.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji - strzelnica kryta.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Termin należy rezerwować z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Voucher uprawnia do oddania 50 strzałów z pistoletu, 50 strzałów z pistoletu maszynowego, 60 strzałów z karabinku i 20 strzałów ze strzelby gładkolufowej.
Ograniczenia
W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa Instruktor ma prawo do odmowy dalszego szkolenia dynamicznego, w takim przypadku uczestnik będzie kontynuował szkolenie w formie statycznej.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności