Wyjątkowo niska cena

Niesamowity prezent

Gwarancja bezpieczeństwa

  • Voucher visualization

Swobodny Lot w Tunelu Areodynamicznym


  • Treść życzeń na karcie podarunkowej

    Maks. 250 znaków

Lokalizacja:
Liczba uczestników:
Czas trwania
3 minuty lotu, jednak na całą realizację należy poświęcić ok. 1 godziny.
199,00 zł

Lot w tunelu aerodynamicznym - Warszawa

Pionowy Tunel Aerodynamiczny to urządzenie, dostarczające niezwykłych przeżyć. Spraw sobie, lub swoim bliskim niezapomniany prezent i pozwól spełniać odwieczne marzenie każdego człowieka - latanie!

Tunel to urządzenie, które pozwala ludziom poczuć się wolnym… a przy tym gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa! Zasada działania „symulatora lotów” polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza w kształcie kolumny, który nakierowany jest ku górze. Znajdując się wewnątrz tunelu, ciało ludzkie unosi się w powietrzu, dlatego też czynność ta nazywa się „bodyflight”  - lot ciała. Uczestnik wznosi się na wysokość do 4 metrów!

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Wiek uczestników
Kandydat do latania musi być pełnoletni (osoba młodociana – poniżej 18. roku życia - zostanie wpuszczona do tunelu tylko po podpisaniu zgody przez rodziców/opiekuna)
Obowiązujący strój
Swobodne ubranie. Realizator zapewnia strój przeznaczony do lotów.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które mogą podziwiać lot uczestnika.
Pogoda
W przypadku wyjątkowo złych warunków atmosferycznych atrakcja może się nie odbyć. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji.
Dodatkowe informacje
Loty odbywają się w min. 5-osobowych grupach Klientów. Przed lotem odbędzie się: zapoznanie z regulaminem i jego akceptacja, szkolenie grupy przez instruktora, ubranie strojów. Realizacja odbywa się zwyczajowo w dni weekendowe, w sezonie od marca do listopada. Warunki uczestnictwa: Waga uczestnika do 100 kg, brak przeciwwskazań do przebywania w strefie podwyższonego hałasu, podpisanie oświadczenia o aktualnym samopoczuciu i stanie zdrowia, wszelkie choroby przy których uprawianie jakiegokolwiek sportu jest zabronione. Do latania nie zostaną dopuszczone osoby w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających. Wzrost kandydata musi mieścić się w przedziale 150 – 195 cm, a jego waga w kombinezonie nie może przekraczać 100 kg. Osoby powyżej 60. roku życia zostaną dopuszczone do lotów po okazaniu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych.
Ważność vouchera
1 rok