Wyjątkowo niska cena

Niesamowity prezent

Gwarancja bezpieczeństwa

  • Voucher visualization

Off-Road`owy dla 8 Osób - Rzeszów


  • Treść życzeń na karcie podarunkowej

    Maks. 250 znaków

Lokalizacja:
Liczba uczestników:
Czas trwania
6 godzin
3 344,00 zł

Off-Road Rzeszów

Poczuj moc silnika i napędu na cztery koła za kierownicą prawdziwego auta terenowego - profesjonalnie przygotowanej Toyoty Land Cruiser, bądź legendarnego Land Rovera Discovery. Przeżyj przygodę I wybież się w przepiękne tereny Beskidu Niskiego, krainy leżąca na pograniczu Polski i Słowacji, pomiędzy Bieszczadami a Beskidem Sądeckim.

 

Po szkoleniu z wprowadzeniem do technik używania wyciągarki, lin kinetycznych przy pokonywaniu przeszkód terenowych oraz bezpiecznej jazdy samochodem 4x4, uczestnicy wyruszą w teren. Trasa tego 6 godzinnego górskiego przejazdu przebiegać będzie po naturalnie ukształtowanych traktach o zróżnicowanym charakterze i trudności, często z elementami przepraw przez przeszkody wodne. 

 

Dzięki stałej opiece Instruktora off-road w ciągu tych niezapomnianych kilku godzin uczestnicy zasmakują technik jazdy, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia! W tym wypełnionym adrenaliną i pozytywnymi emocjami wydarzeniu mogą wziąć udział w grupy od 8 do 16 osób, które będą miały możliwość zmieniania się za kierownicą.

 

Przygotuj się na extremalne wrażenia i nie bój się ubrudzić na trasie…

 

Ilość osób: voucher przeznaczony jest dla 8 osób, jednak maksymalna liczba uczestników to 16. W przypadku chęci zorganizowania atrakcji dla większej liczby osób z przedziału prosimy o kontakt.

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Wiek uczestników
Od 18 lat
Obowiązujący strój
Zalecamy swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić.
Informacje dla oglądających
W wyprawie mogą brać udział grupy od 8 do 16 osób, z możliwością zmieniania się za kierownicą.
Pogoda
Zwykle nie ma wpływu jednak w ekstremalnych warunkach pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu - ustalimy wtedy inny dogodny termin.
Wskazówki dojazdu
Gorlice
Dodatkowe informacje
Kierujący pojazdem musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Po zakończeniu wyprawy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy Certyfikat. Po pełnym emocji dniu w terenie, uczestnicy będą mogli odpocząć I zabawić się w klimatycznym „Domu nad Strumykiem” z kominkiem, położonym w okolicy Magury Małastowskiej. Ta pieczołowicie odrestaurowana chatka z litego bala zapewni naszym Gościom idealne warunki do wspólnego spędzenia niezapomnianych chwil. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie kąpiel w opalanym drewnem tzw. ukraińskim „czanie”, znajdującym się pod gołym niebem przy Domu. Na początek dobrej zabawy organizator przewidział, w zależności od pogody, obiadokolację bądź ognisko i grill.
Ważność vouchera
1 rok