12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Pojedynek Ferrari 458 Italia vs McLaren

McLaren 570 GT to wygodny i szybki samochód turystyczny, podczas gdy Ferrari 458 Italia, bezkompromisowe superauto, które oferuje ekscytujące doznania za kierownicą. 

Sprawdź - które auto jest lepsze?

Jazda McLarenem 570 GT to niezapomniane doświadczenie. Niesamowita moc silnika, precyzyjne prowadzenie i wspaniałe wrażenia z jazdy sprawiają, że serce wypełnia radość i ekscytacja. Z kolei jazda Ferrari 458 Italia to prawdziwa gratka dla wielbicieli włoskiego producenta. Silnik wrzeszczący na najwyższych obrotach, szalona szybkość i perfekcyjne prowadzenie sprawiają, że całe ciało przenika intensywna radość i adrenalina.

Oba samochody mają potężne silniki V8 i 7-biegowe dwusprzęgłowe skrzynie biegów. McLaren 570 GT ma nieco większą moc, moment obrotowy i prędkość maksymalną w porównaniu do Ferrari 458 Italia. Mimo to, oba auta mają bardzo zbliżone czasy przyspieszenia od 0 do 100 km/h i są niezwykle szybkie.

Sprawdź się ze swoim przyjacielem

Od najmłodszych lat pojedynkowaliśmy się. Siłowanie na rękę, sporty drużynowe i indywidualne. Głównie Panowie mają silny gen współzawodnictwa, co wynika z czasów prehistorycznych. Zaproś swojego przyjaciela i sprawdź na torze, który z was jest lepszy. Żeby było fair, potrzebne są dwa przejazdy. Najpierw jedź w McLarenie, potem w Ferrari.

Podobne auta - decydują umiejętności, nie zawody, kiedy jeden z was ma bolid Formuły 1 a drugi Skodę Fabię. Jednak kiedy samochody mają podobne parametry techniczne, moc i szybkość, rywalizacja nabiera smaczku. Samochód nie daje wyraźnej przewagi i wszystko w Waszych rękach.

Dokładnie to masz w pojedynku McLarena 570 GT z Ferrari 458 Italia. Tutaj decydują detale takie jak wyczucie, płynność zmiany biegów i zrozumienie specyfiki auta.

Zrób prezent sobie i bliskiej osobie

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Nawet za dziecka nie chcieliśmy bawić się samemu.Zabierz ze sobą najbliższą osobę i bawcie się wspólnie. Takie pojedynek to nie tylko satysfakcja z jazdy samochodem za kilkaset tysięcy, frajda z pędzenia ponad 200 km/h, ale też dzielenie radości z drugą osobą i niezapomniane emocje.

Pojedynek Ferrari 458 Italia vs McLaren 570GT


Usiądziesz jako:
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
1 399,00 zł
1 399,00 zł
Czas trwania
Zależny od prędkości przejazdu i umiejętności kierowcy.
Ilość okrążeń
Zależna od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie.
Obowiązujący strój
Wygodne ubranie i buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Ograniczenia
Ważne prawo jazdy kategorii B. Do okazania przed realizacją przeżycia.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Wybór lokalizacji ma charakter orientacyjny - realizacja przejazdu na innym z dostępnych torów nie wymaga wymiany prezentu.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także