Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O nas

Strona główna Przydatne informacje Wróć do poprzedniej strony

zadowoleni ludzie na plaży napis: nie czekaj z marzeniami


Było sobie marzenie. Piękne marzenie, które zrodziło się w głowie pewnego Pana w 2008 roku. Nie dało się go zamknąć w złotej klatce, dlatego bardzo szybko rozwinęło skrzydła i w 2009 roku zaczęło już latać…


Marzenie przybrało nazwę GoldenGift i od początku przybrało za cel pomoc w wypuszczaniu z klatek marzeń innych.


Z drugiej strony tej historii jest człowiek, który ma swoje marzenia, ale nie wypuszcza ich na wolność. W chwili wytchnienia patrzy tylko na klatkę. Czasami, szczególnie w ciężkiej chwili, ma ochotę ją otworzyć i ruszyć za marzeniami. Jednak, szybko porzuca ten pomysł. Zawsze jest coś ważniejszego.


GoldenGift wie, jak to jest być marzeniem. Wie też, że człowiek nie pozwoli mu otworzyć klatki. Jednak znalazł na to rozwiązanie, inny człowiek może mu w tym pomóc…


W jaki sposób? Wystarczy tylko, że będzie chciał spełniać marzenia najbliższych mu osób! GoldenGift stara się ze wszystkich sił ułatwić tym ludziom zadanie. Żartobliwie nazywa się klucznikiem, który rozdaje klucze, z tym że ktoś musi ich użyć.


GoldenGift nie jest już pojedynczym marzeniem. Składa się z marzeń i pasji wielu osób, którym cały czas przyświeca ten sam cel.


Teraz GoldenGift jest szczęśliwy, patrząc na tysiące marzeń, które udało mu się już wypuścić. Jego cel się spełnia! Jak może nie być szczęśliwy? Wreszcie może dzielić się radością z innymi!

Może też Cię zainteresować dlaczego warto wybrać nas?