Kolacja w Ciemności w Restauracji DIFFERENT - Zestaw Wykwintny z Winem

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
180,00 zł
180,00 zł

Czy wyjście do restauracji może być niezapomnianym przeżyciem? Zdecydowanie tak, jeśli będą towarzyszyć Ci osoby bliskie sercu oraz wybierzesz miejsce, w którym panuje niecodzienny klimat. Zabierz rodzinę i przyjaciół do restauracji DIFFERENT, której znakiem rozpoznawczym jest... ciemność. Sala pozbawiona światła to znakomity sposób na to, by nauczyć się korzystać ze wszystkich zmysłów podczas delektowania się potrawami oraz zrozumieć jak zachowuje się ciało i umysł kiedy wzrok zostaje wyłączony. Restauracja DIFFERENT to magiczne miejsce gdzie nie tylko dobrze zjesz, ale przede wszystkim wzbogacisz się duchowo. 

Twoje bezpieczeństwo i komfort to dla nas priorytet, dlatego zadbaliśmy o obsługę, która otoczy Cię troską i pomoże odnaleźć się w nowym miejscu ogarniętym ciemnością. Kelnerami i zarazem przewodnikami gości są osoby niewidome, które najlepiej wiedzą jak poruszać się w przestrzeni gdzie króluje mrok. Wysłuchają Twoich potrzeb, będą wspierać słowem i na bieżąco omawiać przebieg posiłku. Pobyt w restauracji DIFFERENT uczy jak budować relacje międzyludzkie oparte na zaufaniu, zrozumieniu i empatii.  

Jeżeli marzysz o tym, by wybrać się do restauracji, w której serwowane dania rozbudzają zmysły i gdzie panuje klimat, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu, trafiłeś doskonale. Tylko tu zaznasz niezwykłej przyjemności jedzenia, ponieważ będziesz otoczony ciemnością, która wyostrzy smak, zapach oraz dotyk. Elementem zaskoczenia jest to, że nie powiemy jakie danie zaserwowaliśmy. Zdaj się na swoje zmysły i sam odgadnij jaka potrawa zagościła na Twoim talerzu. W restauracji DIFFERENT odnajdą się koneserzy oryginalnych rozwiązań, którzy lubią być zaskakiwani i z przyjemnością odkrywają nowe kulinarne przeżycia. 

Voucher do restauracji DIFFERENT to znakomity prezent dla bliskiej osoby, którą chcesz uszczęśliwić i zaskoczyć w dniu urodzin, świąt, rocznicy ślubu lub innej ważnej uroczystości.  

Co obejmuje atrakcja?

 •     zestaw wykwintny zawierający przystawkę premium, danie główne premium, zimny napój, dwa desery, kieliszek wina
 •     możliwość wyboru dań mięsnych, rybnych lub wegańskich
 •     dania europejskiej kuchni fusion
 •     profesjonalną obsługę
 •     atmosferę, której nie doświadczysz nigdzie indziej

Gdzie realizowana jest atrakcja?

Restauracja DIFFERENT znajduje się w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123a.   

Dlaczego warto?

 •      restauracja DIFFERENT jest prowadzona przez fundację i jej zyski przeznaczane są na cele charytatywne 
 •      Voucher do restauracji DIFFERENT to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby
 •      na uczestników czekają niecodzienne i niezapomniane doznania
 •      nauczysz się używać wszystkich zmysłów delektując się wyśmienitymi potrawami
 •      wyciszysz się, pobudzisz wyobraźnię i będziesz się znakomicie bawić

Jakie dodatkowe wartości niesie za sobą wizyta w DIFFERENT:

 •  budowanie zaufania – podczas wejścia do restauracji oddajemy się w ręce niewidomych kelnerów, którzy stają się naszymi przewodnikami. To oni wprowadzają nas w strefę ciemności, dbając o bezpieczeństwo, komfort i dobrą atmosfer  
 •  współpraca – podczas posiłku ważna jest współpraca  między uczestnikami i niewidomymi kelnerami. Siedząc przy stole wspieramy się nawzajem wsłuchując w potrzeby i słowa sąsiadów. To wspólne dzielenie się emocjami i smakami  
 • integracja sensoryczna – przebywając w ciemności angażujemy i pobudzamy zmysły: 
 • węchu – rozbudzając wyobraźnię, dotyku – dzięki któremu odkrywamy konsystencję dań, smaku – który podpowiada i sugeruje, co znajduje się na talerzu, słuchu  – podtrzymując interakcje i wymianę wrażeń między gośćmi i obsługą kelnerską
 • tolerancja – podczas wspólnie spędzonego czasu buduje się zrozumienie i szacunek. Sam fakt uczestniczenia, jak i akceptacja niecodziennej sytuacji powoduje, że otwieramy oczy osób widzących na świat osób niewidomych. Całkowita ciemność i zaufanie, którym obdarzamy drugiego człowieka, pokazuje jak ważna jest tolerancja i szacunek w tworzeniu społeczności
 • edukacja – podczas wspólnego posiłku i dialogu, poznajemy świat ludzi niewidomych, ich poczucie humoru oraz otwartość na ludzi. Dzięki nowym sytuacjom nabywamy pewności i większego zaufania do samego siebie oraz otoczenia w jakim się znajdujemy. To również idealny czas na dialog na temat wartości jak: empatia, wrażliwość, tolerancja czy integracja społeczna. To możliwość bezpośredniej rozmowy i miejsca na zadanie pytań osobom niewidzącym, którzy bardzo chętnie w takich dialogach uczestniczą.

Ważne informacje

Czas trwania
1,5 godziny.
Wskazówki dojazdu
Atlas Tower, Aleje Jerozolimskie 123A/I piętro, 02-017 Warszawa.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Obowiązujący strój
Schludny, jednak bez konkretnych wymagań.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Kolacja odbywa się od wtorku do niedzieli w godzinach 16:00 - 17:30, 18:00 - 19:30, 20:00 - 21:30.
Realizacja
Do wyboru menu mięsne, rybne lub wegańskie, informacji o wyborze należy udzielić w momencie rezerwacji. W restauracji odbywają się koncerty na żywo (udział w kolacji podczas koncertu dodatkowo płatny u organizatora).
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności

Zobacz także