Kolacja w Ciemności w Restauracji DIFFERENT – Zestaw Standardowy z Deserem

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
140,00 zł
140,00 zł

 Szukasz ciekawych doświadczeń lub niecodziennego prezentu, którym mógłbyś zaskoczysz ukochaną osobę? Niezapomniane chwile i przeżycie niecodziennej, rozbudzającej zmysły przygody zapewnia restauracja DIFFERENT. Inna niż wszystkie, bo sprawiająca, że będziesz smakować potrawy wszystkimi zmysłami. To miejsce magiczne, ponieważ spowite ciemnością, dzięki czemu smak, węch, dotyk oraz słuch wyostrzają się potęgując tym samym przyjemność delektowania się daniami oraz angażując gości do aktywnego dzielenia się wrażeniami ze swoimi towarzyszami. 

 Nie musisz się martwić, że w ciemności nie trafisz do swojego stolika. Przewodnikami w restauracji DIFFERENT są bardzo uprzejmi i doświadczeni kelnerzy, którzy pomogą Ci się odnaleźć w tej nietypowej sytuacji. Nasza restauracja jest wyjątkowa, ze względu na to, że pracują w niej niewidomi kelnerzy, więc brak światła nie jest dla nich przeszkodą. Możesz im w pełni zaufać, ponieważ otaczają opieką każdego gościa, wprowadzając go w niesamowity świat smaku, aromatu i ciekawych przeżyć. Pobyt w restauracji DIFFERENT to nie tylko znakomita zabawa i odkrywanie nowych przestrzeni kulinarnych, ale znakomita lekcja z tolerancji i zrozumienia drugiego człowieka.  

To nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć. W tej restauracji nie ma menu, więc potrawa, która znajdzie się na Twoim talerzu będzie niespodzianką. Określ swoje preferencje, rozkoszuj się  smakiem dań i zapamiętaj swoje doznania, by odgadnąć co jadłeś przed kilkoma minutami. Wizyta w restauracji DIFFERENT to znakomity pomysł na zaskakujący prezent z przesłaniem i który zapisze się w pamięci na długo. Jesteś gotowy na podjęcie niecodziennego kulinarnego wyzwania? 

Co obejmuje atrakcja?

 •     zestaw standard z deserem zawierający przystawkę, danie główne, dwa desery i zimny napój
 •     możliwość wyboru dań mięsnych, rybnych lub wegańskich
 •     dania europejskiej kuchni fusion
 •     profesjonalną obsługę

Gdzie realizowana jest atrakcja?

Restauracja DIFFERENT znajduje się w Warszawie,  Al. Jerozolimskie 123a.

Dlaczego warto?

 •    restauracja DIFFERENT jest prowadzona przez fundację i jej zyski przeznaczane są na cele charytatywne
 •    Voucher do restauracji DIFFERENT to doskonały pomysł na prezent dla dla bliskiej osoby
 •    na uczestników czekają niecodzienne i niezapomniane doznania
 •    nauczysz się używać wszystkich zmysłów delektując się wyśmienitymi potrawami
 •    wyciszysz się, pobudzisz wyobraźnię i będziesz się znakomicie bawić

Jakie dodatkowe wartości niesie za sobą wizyta w DIFFERENT:

 •     budowanie zaufania – podczas wejścia do restauracji oddajemy się w ręce niewidomych kelnerów, którzy stają się naszymi przewodnikami. To oni wprowadzają nas w strefę ciemności, dbając o bezpieczeństwo, komfort i dobrą atmosferę
 •     współpraca – podczas posiłku ważna jest współpraca  między uczestnikami i niewidomymi kelnerami. Siedząc przy stole wspieramy się nawzajem wsłuchując w potrzeby i słowa sąsiadów. To wspólne dzielenie się emocjami i smakami
 •     integracja sensoryczna – przebywając w ciemności angażujemy i pobudzamy zmysły: 
 • węchu – rozbudzając wyobraźnię, dotyku – dzięki któremu odkrywamy konsystencję dań, smaku – który podpowiada i sugeruje, co znajduje się na talerzu, słuchu  – podtrzymując interakcje i wymianę wrażeń między gośćmi i obsługą kelnerską
 •     tolerancja – podczas wspólnie spędzonego czasu buduje się zrozumienie i szacunek. Sam fakt uczestniczenia, jak i akceptacja niecodziennej sytuacji powoduje, że otwieramy oczy osób widzących na świat osób niewidomych. Całkowita ciemność i zaufanie, którym obdarzamy drugiego człowieka, pokazuje jak ważna jest tolerancja i szacunek w tworzeniu społeczności
 •     edukacja – podczas wspólnego posiłku i dialogu, poznajemy świat ludzi niewidomych, ich poczucie humoru oraz otwartość na ludzi. Dzięki nowym sytuacjom nabywamy pewności i większego zaufania do samego siebie oraz otoczenia w jakim się znajdujemy. To również idealny czas na dialog na temat wartości jak: empatia, wrażliwość, tolerancja czy integracja społeczna. To możliwość bezpośredniej rozmowy i miejsca na zadanie pytań osobom niewidzącym, którzy bardzo chętnie w takich dialogach uczestniczą.

      

Ważne informacje

Czas trwania
1,5 godziny.
Wskazówki dojazdu
Atlas Tower, Aleje Jerozolimskie 123A/I piętro, 02-017 Warszawa.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Obowiązujący strój
Schludny, jednak bez konkretnych wymagań.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Kolacja odbywa się od wtorku do niedzieli w godzinach 16:00 - 17:30, 18:00 - 19:30, 20:00 - 21:30.
Realizacja
W restauracji odbywają się koncerty na żywo (udział w kolacji podczas koncertu dodatkowo płatny u organizatora).
Menu
Do wyboru zestaw mięsny, rybny lub wegański. Posiłek składa się z przystawki, dania głównego, dwóch deserów oraz zimnego napoju. Szczegółowe menu zostanie jednak tajemnicą, która zostanie odkryta dopiero po zakończeniu posiłku.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność

Zobacz także