Jazda za Kierownicą Tesli Model 3

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
299,00 zł
299,00 zł

Samochody elektryczne coraz mocniej wchodzą do naszego życia. Z jednej strony mamy rosnącą świadomość ekologiczną i troskę o planetę. Z drugiej na zachętę unijne regulacje, według których od 2035 r. samochody spalinowe mają zostać wycofane ze sprzedaży.

Tesla robiła samochody elektryczne zanim to było modne. Przedsiębiorstwo powstało w 2003 r. i już wtedy wiedzieli, że samochody elektryczne to przyszłość.

Dla nas elektryki to teraźniejszość. Już dziś możesz zasiąść za kierownicą samochodu, który uczynił z Elona Muska króla świata. Rozpocznij swoje panowanie nad Teslą Model 3 i mknij bez spalin.

Jazda Teslą model 3

Jeśli szukasz unikalnego i niezapomnianego doświadczenia, to voucher na jazdę samochodem Tesla Model 3 jest idealnym wyborem dla Ciebie! Nasz voucher pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi zaletami tego imponującego samochodu elektrycznego.

Model 3 to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Tesli, ale mimo to oferuje imponujące osiągi i zasięg na poziomie wyższej klasy samochodów. Dzięki naszemu voucherowi będziesz miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Jeśli chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego i niezapomnianego, to voucher na jazdę samochodem Tesla Model 3 jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nie zwlekaj, zamów voucher już dziś i ciesz się wszystkimi zaletami tego imponującego samochodu elektrycznego.

Sprawdź, dlaczego świat zakochał się w Tesli, i co uczyniło Elona Muska najbogatszym człowiekiem

To dzięki udziałom w Tesli majątek Elona Muska urósł w 2021 r. z ok. 25 mld $ do ponad 140 mld $. Przedsiębiorstwo Tesla zdominowało i zrewolucjonizowało rynek samochodów elektrycznych, który w dobie rosnącej popularności zielonej energii ogromnie zyskał na znaczeniu i wartości.

Tesla Model 3 to elektryczny samochód klasy średniej produkowany przez amerykańską markę Tesla. Jest to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Tesli, ale mimo to oferuje imponujące osiągi i zasięg na poziomie wyższej klasy samochodów. Model 3 jest dostępny w kilku różnych wariantach, różniących się mocą i zasięgiem.

Najmocniejsza wersja Model 3, zwana Performance, ma silnik o mocy 450 KM, co pozwala mu rozpędzić się do setki w ciągu zaledwie 3,7 sekundy.

Mniej sportowe wersje Model 3 są wyposażone w silniki o mocy od 258 do 422 KM. Wszystkie wersje Model 3 są wyposażone w napęd na obie osie, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilność na drodze.

Nagranie z Twojej jazdy Tesla model 3 na życzenie

Opowiadać o jeździe Teslą to jedno, ale móc pokazać nagranie z jazdy, to kompletnie co innego. Twoja rodzina i znajomi zzielenieją z zazdrości, gdy zobaczą Ciebie za kierownicą trzeciego modelu Tesli.

Nie pozostanie im nic innego, jak iść w Twoje ślady, wziąć voucher na jazdę Teslą i odebrać Ci tę dziką satysfakcję z tryumfu.

I nie ma w tym niczego złego. Jeśli dzięki temu Twoi bliscy choć przez moment będą szczęśliwi, to warto to zrobić.

Wręcz bliskiej osobie voucher na jazdę Teslą jako prezent

Vouchery mają tę zaletę, że nie ma znaczenia, kto je realizuje. Możesz więc pójść o krok dalej w uszczęśliwianiu bliskich i zafundować im taki voucher na jazdę Teslą.

Ewentualnie jeśli chcesz dodać tej atrakcji smaczku, wybierz opcję pojedynku Tesla kontra… no właśnie, kontra co? W ofercie mamy dość sporo supersamochodów, które na torze obok Tesli będą prezentować się imponująco, a osiągi mają wcale nie gorsze.

Baw się dobrze!

Ważne informacje

Czas trwania
Zależny od prędkości przejazdu i umiejętności kierowcy.
Ilość okrążeń
Zależna od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Tor Wyścigowy Kielce, Wykień 95, 26-085 Ćmińsk.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie.
Obowiązujący strój
Wygodne ubranie i buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Ograniczenia
Ważne prawo jazdy kategorii B. Do okazania przed realizacją przeżycia.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Możliwość zarezerwowania przejazdu na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność