Jazda za Kierownicą Porsche Taycan Turbo S

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
499,00 zł
499,00 zł

Gdy przyszła moda na ekologię, a świat zaczął odwracać się od aut spalinowych w stronę elektrycznych, padło pytanie: “A co z samochodami sportowymi?”. Jak stworzyć auto zdolne pędzić ponad 200 na godzinę z silnikiem elektrycznym?

Okazuje się po raz kolejny, że producenci samochodów to łebscy ludzie, i już od kilku lat proponują nam supersamochody napędzane zieloną energią, które wyglądają jak celebryta i pędzą jak wiatr.

Jednym z nich jest produkowany od września 2019 r. Porsche Taycan - ponad siedemsetkonna bestia z koncernu Volkswagen. Chcesz spróbować swoich sił za kierownicą tego cacka? Kup voucher na jazdę Porsche Taycan po torze i opowiedz nam, jak było.

Zamień ryk silnika na ekologię

Są ludzie, którzy potrzebują ryczącego, sześciolitrowego potwora pod maską, co żre paliwo jak smok. A po drugiej stronie toru wyścigowego są ludzie, których ekologiczna prędkość cieszy bardziej.

Jeśli należysz do tych drugich, to voucher na jazdę Porsche Taycanem jest dla Ciebie. Spodoba Ci się cichy, kulturalny przejazd bez hałasu.

Auto za ponad 600 tysięcy Twoje przez chwilę

Podkreślamy to przy wszystkich motoryzacyjnych atrakcjach w GoldenGift - wydatek kilkuset tysięcy złotych dla znakomitej większości Polaków to zbyt wielki koszt za jazdę sportowym autem. A jeśli ktoś chce się przejechać raz lub dwa? Marzenie pozostanie niespełnione.

Voucher na jazdę drogim, sportowym samochodem czyni jazdę takim autem bardziej dostępną dla maluczkich, którzy tylko chcą się pobawić. To kompromis pomiędzy wartością a ceną. Będzie Ci dane posmakować przyjemności z jazdy Porsche Taycanem Turbo bez konieczności zadłużania się na resztę życia.

Bliscy pokochają Cię za ten prezent

W nazwie GoldenGift zawarte jest angielskie słowo “gift”, czyli prezent. To ważny element naszej misji, jaką jest spełnianie marzeń i uszczęśliwianie innych.

Jeśli zatem to nie Ty chcesz przejechać się Porsche Taycanem, a pragniesz podarować voucher bliskiej osobie, to radość będzie podwójna. Obdarowana osoba ucieszy się z wyjątkowego podarunku, a Ty ucieszysz się, widząc jej uśmiech.

Narzeczony? Mąż? Brat? Ojciec? Czyje marzenia chcesz spełnić?

Cechy charakterystyczne Porsche Taycan Turbo S

Porsche Taycan Turbo S jest elektrycznym samochodem sportowym, który oferuje szybkie przyspieszenie i zwrotność. Samochód ma moc 560 kW (761 KM) i jest w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 260 km/h.

Posiada także wiele nowoczesnych technologii, takich jak wyświetlacz w kokpicie, system bezkluczykowego dostępu oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Samochód jest również wyposażony w akumulatory o dużej pojemności, dzięki czemu może pokonać dystans do 450 km na jednym ładowaniu.

Ciekawostka; podobny model samochodu wygrała Iga Świątek w turnieju WTA 500 w Stuttgarcie.

Ważne informacje

Czas trwania
Zależny od prędkości przejazdu i umiejętności kierowcy.
Ilość okrążeń
Zależna od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie.
Obowiązujący strój
Wygodne ubranie i buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Ograniczenia
Ważne prawo jazdy kategorii B. Do okazania przed realizacją przeżycia.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Lokalizacja wybrana w momencie zakupu ma charakter informacyjny. Możliwość zarezerwowania przejazdu w innej lokalizacji bądź na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności

Zobacz także