Jazda Monster Truckiem na Prezent w Poznaniu

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Jazda Monster Truckiem

Monster Truck Poznań - Prezent Pełen Wrażeń

Czy masz już w pamięci najbardziej ekscytujące przeżycie? Jeśli tak, to proponujemy Ci coś jeszcze bardziej niezapomnianego - jazdę Monster Truckiem w Poznaniu!

Wymiary tego potwora są naprawdę imponujące: wysokość wynosząca prawie 4 m, długość pojazdu 6 m, szerokość: 2,8 m ciężar: około 4,5 tony i koła osiągające ponad 160 cm średnicy!

Czym jest Monster Truck?

Monster truck to coś więcej niż zwykły samochód. To połączenie wyjątkowej mocy, wyglądu i wytrzymałości. Monster truck to pojazd, który może wykonywać niesamowite sztuczki, wykraczające poza zwykłe ograniczenia. Jego wygląd jest imponujący, a jego moc jest niezwykła. Monster truck to pojazd, który może pokonywać najtrudniejsze trasy, wykonując efektowne skoki i akrobacje. To pojazd, który może wywoływać euforię i zachwyt wśród widzów. Monster truck to pojazd, który może wywołać dreszczyk emocji i zapewnić niezapomniane wrażenia. Od niedawna można wybrać się na przejażdżkę Monster Truckiem w okolicach Poznania, a dokładniej w miejscowości Rybojedzko.

Jazda Monster Truckiem w Poznaniu - Voucher

Spełnij motoryzacyjne marzenia i podaruj voucher na jazdę Monster Truckiem w Poznaniu! Prawdziwe emocje i nieokiełznaną euforię wyzwoli jazda Monster Truckiem dla rodziny i przyjaciół. Zabierz dwie lub trzy osoby towarzyszące, z którymi chciałbyś miło spędzić czas i przeżyć niecodzienną atrakcję. Zajmijcie miejsca w kabinie maszyny o gigantycznych kołach i rozpocznijcie przygodę życia!

Jako główny uczestnik atrakcji sam poprowadzisz Monster Trucka po specjalnie przygotowanym torze, pozwalającym na ekstremalną jazdę. Kiedy już zaspokoisz swoją ciekawość, możesz zamienić się miejscem ze swoimi towarzyszami, by również spróbowali swoich sił za kierownicą tego zachwycającego pojazdu. Jeśli zakupiony voucher podarujesz na prezent to tej przygody zazna bliska Ci osoba!

Jazda Monster Truckiem to duchowa uczta dla fanów Monster Trucków oraz osób głodnych nowych doświadczeń. Atrakcja jest oryginalnym sposobem na spędzenie niezapomnianych chwil w gronie rodziny oraz najbliższych przyjaciół i znajomych.

Jeśli chcesz możesz z tej atrakcji skorzystać sam lub podarować voucher na prezent dla jednej, najbliższej Ci osoby!

Gdzie, poza Poznaniem, można skorzystać z atrakcji?

Jazda Monster Truckiem jest możliwa w kilku lokalizacjach:

Możesz też zobaczyć wszystkie oferty Monster Truck i skorzystać z filtra lokalizacji.

Monster Truck Poznań - Dodatkowe Emocje na Miejscu Pasażera

Należysz do poszukiwaczy niecodziennych atrakcji, ponieważ nie lubisz się nudzić i swój czas w dużej mierze przeznaczasz na realizację nowych wyzwań? Mamy dla Ciebie coś specjalnego... to przejażdżka Monster Truckiem po torze pełnym przeszkód. Atrakcja wyzwoli ogromną dawkę adrenaliny, więc z całą pewnością będziesz mógł dopisać tę przygodę do listy swoich niecodziennych osiągnięć. Monster Trucki budzą podziw ze względu na swoje monumentalne gabaryty i teraz możesz go obejrzeć z bliska, ale przede wszystkim zaznać przyjemności jazdy tym monstrum.

Na miejscu atrakcji poznasz instruktora, który może pochwalić się obszerną wiedzą na temat Monster Trucków i rzecz jasna zaprezentuje Ci możliwości maszyny o imponująco wysokim zawieszeniu. Zobaczysz z jak niesamowitą lekkością pokonuje wysokie podjazdy, przedziera się przez błotniste i piaszczyste tereny. Nic nie zatrzyma giganta na czterech kółkach! Przejażdżka Monster Truckiem Poznań przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motoryzacji, którzy chcieliby z miejsca pasażera obserwować jak ten wyjątkowy pojazd przemierza kolejne etapy urozmaiconej trasy. 

Jazda na fotelu pasażera, wbrew pozorom, ma wiele zalet. Instruktor dokładnie wie co zrobić żeby moc tej maszyny dosłownie wgniotła Cię w fotel!