Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Gwarancja Ceny

Strona główna Przydatne informacje Wróć do poprzedniej strony

Chcesz podarować komuś prezent przeżycia, bądź sam skorzystać z naszej oferty, ale nie chcesz przepłacać? Nie musisz się o to martwić! Nasze ceny oznaczone napisem GWARANCJA CENY są zawsze takie same, jakie u naszych partnerów, którzy będą świadczyć dla Ciebie usługi. Nie musisz szukać dalej, taniej nie kupisz! Jeśli stwierdzisz, że nasza cena jest wyższa niż cena u partnera, na którego usługi zakupiłeś voucher, bądź znalazłeś tańszego dostawcę jego usług, zwrócimy Ci różnicę! Wszystko po to, abyś zawsze mógł dawać innym (bądź sobie) uśmiech i niezapomniane przeżycia w uczciwej cenie! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my potwierdzimy ceny u naszego partnera, ewentualnie zweryfikujemy ceny innego dostawcy... i będziesz się mógł cieszyć z realizacji za najlepszą cenę na rynku!

Na zgłoszenie masz aż 30 dni!Gwarancja ceny dotyczy usług organizowanych przez naszych partnerów i jest ważna tylko w kontekście ich cen, nie cen ich konkurencji. Usługa musi zawierać dokładnie to samo, co nasza oferta. Gwarancja ceny dotyczy cen standardowych, wszelkie promocje, czy wyprzedaże po stronie partnera, bądź innych dostawców nie są brane pod uwagę.

To wszystko! Chyba niewiele za możliwość spełniania marzeń w najlepszych cenach?Zgłoszenia możesz dokonać, pisząc na prezent@goldengift.pl, bądź wypełniając nasz formularz kontaktowy. W swoim zgłoszeniu podaj podstawowe dane, tj. nazwę lub numer atrakcji oraz to gdzie znalazłeś tańszą ofertę. Jak tylko sprawdzimy sytuację, dostaniesz od nas informację zwrotną wraz z dalszymi instrukcjami.

Jeśli masz więcej pytań, sprawdź nasze FAQ bądź skontaktuj się z nami.