18 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Drodzy klienci,

Na dzień dzisiejszy zdecydowana większość zakazów została zdjęta i możecie realizować Wasze prezenty! Niezmiernie cieszymy się z tego faktu. Pomimo powrotu do względnej normalności chcemy utrzymać nasze poprzednie zapewnienia do czasu, aż sytuacja nie wyklaruje się w pełni!

Chcemy dalej spełniać Wasze marzenia i w dalszym ciągu pomagać Wam w spełnianiu marzeń Waszych bliskich. Niestety, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, realizacja wielu atrakcji stała się mocno utrudniona bądź wręcz niemożliwa. Wasze vouchery powinny teraz leżeć w bezpiecznym miejscu, nie tylko ze względu na panujące zakazy, ale również ze względów społecznej odpowiedzialności i troski o bezpieczeństwo Wasze oraz Waszych bliskich.

Aby zapewnić Wam możliwość dalszego spełniania marzeń, postanowiliśmy przedłużyć ważność naszych voucherów na następujących zasadach:

  • Wszystkie aktualnie ważne vouchery zyskują dodatkowe 6 miesięcy ważności,
  • Vouchery, które straciły swoją ważność w marcu lub kwietniu tego roku, również otrzymują dodatkowe 6 miesięcy ważności.
  • Vouchery zakupione od 20.04.2020 zostają wystawione na 18 miesięcy. Akcja potrwa do odwołania.
  • Jeśli sytuacja nie ulegnie wystarczającej poprawie, przedłużymy ważność voucherów o kolejne miesiące. Poinformujemy o tym, jak tylko zapadnie taka decyzja.
  • Osoby, które miały umówione terminy po dacie ważności vouchera będą mogły w dalszym ciągu skorzystać z atrakcji.
  • W dalszym ciągu prosimy Was o kontakt z nami na 30 dni przed upływem nowej daty ważności vouchera, jeśli nie będzie możliwości zrealizowania danej atrakcji w tym czasie, a my nie przedłużmy odgórnie jego ważności, wspólnie ustalimy nowy termin na realizację.