18 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się w jaki sposób przekażemy Ci zamówiony prezent, byś mógł go wręczyć na czas wyróżnionej osobie? Po zakupie odpowiednio dopasowanej do okazji atrakcji otrzymasz od nas voucher, który dostarczymy do Ciebie wybraną metodą - mailem lub pocztą tradycyjną.

W ofercie znajdziesz prezenty "last minute" idealne dla każdego, kto szuka prezentu na ostatnią chwilę. To e-vouchery, które zaraz po wpłynięciu zamówienia trafią na Twoją skrzynkę e-mailową. Teraz wystarczy je tylko wydrukować i zapakować według własnego uznania. Polecamy zaopatrzyć się w gruby papier kredowy lub satynowy, dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego (chociaż w głębi serca wierzymy, że nie ocenia się książki po okładce).

Jeżeli zarezerwowałeś sobie wystarczającą ilość czasu, polecamy nasze vouchery wysyłane drogą "tradycyjną". W chwili ich dostarczenia będą pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia.

Osobom, które chcą podarować przeżycie, ale nie są pewne czy prezent będzie trafiony, polecamy jeden z naszych zestawów prezentowych bądź voucher kwotowy. Warto jednak mieć na uwadze to, że każdy prezent można wymienić na inny z naszej oferty. Dlaczego więc nie zaryzykować wyboru konkretnego przeżycia, aby osoba obdarowana mogła doświadczyć czegoś nowego?