Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Voucher dla rodziny - jaki wybrać

- Kategorie : Główna

Spędzenie czasu z bliskimi, który będzie urozmaicony ciekawymi atrakcjami, sprawi radość zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Voucher dla rodziny zapewni każdemu doskonałą zabawę. Wybierając przeżycie wywołujące radość, dostarczające sporej dawki adrenaliny i wzbudzające zachwyt doznaniami wizualnymi, zbierzecie całą masę niezapomnianych wspomnień. Specjalnie dla rodzin lubiących spędzać ze sobą czas, przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji przeżyć, które można zrealizować w grupie.

Lot helikopterem

Voucher dla rodziny to karta wstępu na idealnie zorganizowane wydarzenie. Jednym z nich jest lot helikopterem Robinson, z którego pokładu można podziwiać piękne widoki, ponieważ pilot zabierze uczestników w najbardziej interesujące miejsca. Zwinna maszyna ma bardzo komfortowe wnętrze, gdzie panuje kameralna atmosfera, więc każdy będzie mógł w pełni skupić się na podziwianiu panoram i czerpać radość z widokowego lotu. Lot helikopterem jest idealnym sposobem na spędzenie niezapomnianych chwil w gronie rodziny.

Gra w wirtualnej rzeczywistości

Szukasz zabawy w nowoczesnym wydaniu? Gra w wirtualnej rzeczywistości dedykowana jest miłośnikom przygód, którzy marzą o tym, aby oderwać się od przyziemnych obowiązków. Włóżcie specjalne gogle i poczujcie, jak rozbudza się wyobraźnia i stopniowo podnosi adrenalina. Jeśli szukasz sposobu na dostarczenie swoim bliskim ciekawych doznań, gra w wirtualnej rzeczywistości spełni Wasze oczekiwania. Dzięki dostępności gier o różnej tematyce i stopniu trudności, można dopasować rozrywkę do wieku oraz umiejętności uczestników.

Rodzinna sesja zdjęciowa

Rodzinnych zdjęć nigdy za wiele, dlatego też nie zaszkodzi uzupełnić albumu o kolejne wysokiej jakości fotografie uwieczniające wszystkich członków rodziny. Choć samodzielnie wykonane zdjęcia mają swój niepowtarzalny klimat i są zawsze pełne uroku, warto wzbogacić swój zbiór o te przygotowane przez profesjonalnego fotografa. Rodzinna sesja zdjęciowa będzie dla całej rodziny fascynującym doświadczeniem. Przed wykonaniem zdjęć wizażystka poprawi wygląd uczestników, aby na każdym ujęciu prezentowali się perfekcyjnie.    

Rodzinny lot balonem

Album z rodzinnymi zdjęciami mogą uświetnić również kadry uchwycone podczas niecodziennego przeżycia, jakim jest rodzinny lot balonem. Mając do dyspozycji balon na wyłączność sterowany przez doświadczonego pilota, uczestnicy wezmą udział w niezapomnianej podniebnej przygodzie. Tuż po wschodzie słońca lub chwilę przed zachodem wspólnie z najbliższymi poczujecie niepowtarzalny klimat podniebnych wojaży, który na pewno będziecie chcieli powtórzyć.