Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Prezenty, dzięki którym zyskasz pewność siebie

- Kategorie : Główna

Pewność siebie nigdy nie była Twoją mocną stroną? Jest to cecha, którą możesz w sobie wykształcić z bardzo dobrymi efektami, wystarczy wziąć udział w ciekawym i angażującym przedsięwzięciu. Mamy jedyne w swoim rodzaju prezenty przeżycia dla osób, które chciałyby wyrobić w sobie nieco więcej animuszu. Wybierz dla siebie lub bliskiej osoby atrakcję, podczas której wyzwoli się odwaga i satysfakcja z osiągniętego celu. 

Escape room - działanie w grupie i na czas 

Prezenty przeżycia powinny być przede wszystkim źródłem dobrej zabawy, dlatego jedną z naszych propozycji jest skorzystanie z escape room. Pełna emocji atrakcja, gdzie liczy się każda minuta, zgrana praca zespołowa i wyobraźnia stanie się motywacją do wykształcenia w sobie opanowania. Co bardzo istotne, Escape room można dopasować tematycznie do własnych zainteresowań, wybierając taką wersję jak: science lab, gdzie trzeba odkryć tajemniczą formułę nieśmiertelności lub Spaceship Alien Invasion i uchronić Ziemię przed inwazją obcych.

Nauka jazdy konno – lekcja z opanowania i zdecydowania

Kontakt ze zwierzętami działa kojąco i relaksacyjnie, ale może być również pretekstem do nabycia nowych przydatnych na co dzień umiejętności. Nauka jazdy konno jest tego doskonałym potwierdzeniem. Podczas szkolenia uczestnik przyswoi podstawy jazdy konnej, która jest wszechstronnie rozwijającym zajęciem. Konie to piękne i dostojne istoty, dzięki którym można nauczyć się empatii, opiekuńczości, ale również zdecydowania i pewności. 

Szkolenie survivalowe – umiejętność przetrwania w trudnych warunkach

Czujesz się na siłach, żeby sprawdzić swoją wytrzymałość w leśnej głuszy lub mieście dotkniętym klęską żywiołową? Weź udział w szkoleniu survivalowym, które nie tylko dostarczy niezapomnianej rozrywki, ale przede wszystkim pozwoli zdobyć praktyczną wiedzę, wypracować spryt i zaradność, które mogą przydać się w nieoczekiwanych sytuacjach. W ramach szkolenia uczestnicy uczą się budować bezpieczne schronienie, poznają zasady nawigacji, rozpalania ognia, pozyskiwania wody i wiele innych użytecznych metod stosowanych w survivalu.

Kurs bezpiecznej jazdy – pewność siebie za kierownicą

Voucher na kurs bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne przeprowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Warto z niego skorzystać, aby nabrać jeszcze większej pewności jako kierowca samochodu. Kurs bezpiecznej jazdy podarujesz osobie, która chciałaby podszkolić swoje umiejętności oraz komuś, kto od niedawna ma prawo jazdy i potrzebuje wyrobienia odpowiednich nawyków zapewniających bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu.