Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Popularne prezenty militarne dla każdego

- Kategorie : Główna

Wojskowość to ciekawy temat, szczególnie jeśli ma się możliwość obejrzenia z bliska okazały militarny arsenał. Bojowe pojazdy wojskowe czy nauka strzelania z różnego typu broni palnej to gratka dla wszystkich, którym są niestraszne prawdziwie heroiczne wyzwania. Prezenty militarne przypadną do gustu prawdziwym mężczyznom, ale nie tylko. Voucher na wojskowe atrakcje może być przepustką do nietypowego spędzenia czasu dla osób w każdym wieku, które po prostu lubią dobrze się bawić.

Pojazdy wojskowe dla całej rodziny 

To jak wygląda czołg, każdy wie, ale czy kiedykolwiek siedziałeś za sterami tak masywnego pojazdu? Jazda czołgiem o wadze kilkudziesięciu ton zalicza się do najbardziej emocjonujących przeżyć. Warto mieć na uwadze, że prowadzenie czołgu wymaga sporego nakładu sił, dlatego do tego zadania najlepiej oddelegować kogoś bardziej krzepkiego, natomiast reszta ekipy może rozsiąść się na pancerzu czołgu. Aby podsycić emocje przejazdu, wyobraźcie sobie, że bierzecie udział w wymagającej hartu ducha operacji wojskowej.

Jak pokonywać najtrudniejsze terenowe przeszkody, to tylko wykorzystując ciężkie pojazdy wojskowe. Dla żądnych adrenaliny przejażdżka amfibią gąsienicową będzie niezapomnianą militarną przygodą. Strome wzniesienia, błotniste grzęzawiska i piach nie stanowią większego problemu dla maszyny, której waga przekracza 17 ton. Przejażdżka amfibią gąsienicową to ciekawa atrakcja zarówno dla małych, jak i dużych, którzy będą mogli poczuć się, jakby uczestniczyli w prawdziwym desancie.

Czołg i amfibia robią wrażenie, ale w tym zestawie wojskowych pojazdów nie może zabraknąć równie imponującej haubicy. Jeśli Ty oraz Twoi kompani nie boicie się błota i kurzu, przejażdżka haubicą samobieżną będzie spełnieniem Waszych militarnych marzeń o poznaniu możliwości tej wyjątkowej maszyny. Jesteśmy przekonani, że zapamiętacie na długo to przeżycie m.in. dlatego, że uczestnicy zajmują na pancerzu haubicy, skąd jeszcze lepiej odczuwa się nierówności specjalnie przygotowanego powojskowego terenu.

Nauka strzelania 

Chcesz na chwilę przeistoczyć się w nieustraszonego żołnierza? Przejażdżka czołgiem czy jazda na pokładzie amfibii skutecznie przeniosą Cię wraz z wyobraźnią na pole walki, jednak do kompletnego odegrania tej roli potrzebujesz jeszcze jednego elementu. Nauka strzelania pod okiem profesjonalnego instruktora będzie dopełnieniem militarnych doznań. Różnorodność pakietów jest ogromna, więc dopasujesz szkolenie do własnych potrzeb, np. wybierając się na strzelnicę w pojedynkę, we dwoje, z rodziną lub znajomymi.