Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Pomysły na prezenty dla mężczyzn lubiących ekstremalne doznania

- Kategorie : Główna

Wyjątkowy prezent dla mężczyzny, czyli jak nie popaść w rutynę w czasie szukania upominku dla niego... Jeśli powoli wyczerpuje Ci się pula pomysłów, a nie masz zamiaru wręczyć kolejnego sztampowego upominku, zapoznaj się z naszymi oryginalnymi propozycjami prezentów dla mężczyzn na każdą okazję. Musisz wiedzieć, że era nudnych podarunków, które zalegają w szafie, już dawno się skończyła, a ich miejsce zajmują prezenty-przeżycia będące źródłem miłych wspomnień i niecodziennych emocji.

Jazda off-road

Co wybrać dla męża, narzeczonego, taty czy kolegi, który lubi adrenalinę i na poważnie interesuje się jazdą terenową? Nie ma lepszego wyboru niż jazda off-road z możliwością poprowadzenia pojazdu po wymagającym i specjalnie przygotowanym terenie. Błoto, strome wyboje, samochody o ogromnej mocy silnika i z napędem na cztery koła czekają na uczestnika spragnionego ekstremalnej terenowej przejażdżki. Jazda off-road będzie idealnym prezentem dla prawdziwych mężczyzn w każdym wieku szukających mocnych wrażeń.

Kurs żeglarski

Przejażdżka samochodem po wertepach sprawdzi się doskonale jako prezent dla mężczyzny twardo stąpającego po ziemi, a co z tym, w którym płynie krew wilka morskiego? Miłośnikowi wody i pięknych jachtów koniecznie musisz sprawić kurs żeglarski, w którym zgodnie z wyborem weźmie udział w grupie bądź indywidualnie. Piękne tereny Mazur zachęcające do wodnej rekreacji, ekskluzywny jacht z wszelkimi udogodnieniami oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności... czy to nie brzmi zachęcająco?

Skok ze spadochronem

Była ziemia i woda, więc teraz czas na powietrze, kolejny żywioł, dzięki któremu obdarowany mężczyzna będzie mógł przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia. Na prawdziwych śmiałków czeka nieziemska atrakcja – skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Jeśli wiesz, że osoba, dla której planujesz kupić prezent, od zawsze marzyła o tym, żeby skoczyć z wysokości 4000 metrów, ta niespodzianka na pewno spełni jej oczekiwania. Swobodne spadanie i lot na otwartej czaszy spadochronu dostarczy wielu wrażeń.

Jazda lamborghini

Prezent dla mężczyzny musi być ekstremalnie zaskakujący, dlatego warto postawić na przeżycia, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Większość mężczyzn uwielbia sportowe samochody, więc nie mogło zabraknąć ich w naszym przepastnym zbiorze prezentów-przeżyć. Jazda Lamborghini, kultowym i przepięknym autem to jedna z możliwości z zakresu motoryzacyjnych doznań. Oczywiście do wyboru są różne marki i modele samochodów, więc bez problemu dopasujesz pojazd do upodobań obdarowanego.