Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Pomysły na prezenty dla kilkulatka

- Kategorie : Główna

Nikt nie potrafi być bardziej szczery w wyrażaniu swoich opinii niż dzieci. Szczególnie surowym osądem mogą kierować się podczas otrzymania nietrafionego prezentu. Urodziny, święta, Dzień Dziecka... okazji w ciągu roku jest wiele, podczas których trzeba uzbroić się w prezenty dla dzieci. Jak jednak uszczęśliwić swoją pociechę, kiedy ma w pokoju całe stosy zabawek? Jeśli potrzebujesz niebanalnego upominku, który spodoba się Twojemu dziecku, wybierz voucher na przeżycie będące niesamowitą przygodą.

Escape room – laserowy labirynt

Czy Twoje dziecko lubi wcielać się w role superbohaterów i odgrywać wymyślone misje rodem z filmów akcji? Jest sposób na to, żeby jego wyczyny nabrały realizmu i były jeszcze bardziej emocjonujące. Wręczając małemu człowiekowi voucher do escape room, sprawisz mu ogromną radość, ponieważ będzie mógł wspaniale się bawić, pokonując laserowy labirynt. 

Przejście wymaga sprytu i zwinności, ale dla małego śmiałka, któremu niestraszne żadne przeszkody to wyłącznie dobra rozrywka. Nawet najmłodsze dzieci mogą spróbować przemierzyć trasę usianą laserowymi wiązkami, ponieważ atrakcja jest odpowiednia dla dzieci, które skończyły 4 lata.

Jazda Monster Truckiem w wersji mini

W naszych zasobach są liczne prezenty dla dzieci aktywnych, które uwielbiają się porządnie wyszaleć. Propozycją, której nie można pominąć w czasie robienia prezentowego rekonesansu, jest jazda Mini Monster Truckiem. Chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby choć przez chwilę poczuć się jak dorosły i usiąść za kierownicą samochodu, więc możliwość poprowadzenia pojazdu o wielkich kołach będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Jazda Mini Monster Truckiem jest całkowicie bezpieczna i może być prezentem dla dzieci od 6 roku życia. Obok małego uczestnika usiądzie instruktor, który mając do dyspozycji hamulec i dźwignię gazu, będzie kontrolował przebieg atrakcji.

Wspinaczka dla dzieci

Dzieci gustują we wdrapywaniu się na drzewa i to fakt, który nie podlega dyskusji. Jeśli Twoja pociecha jest pełna energii, wszędzie jej pełno i na dworze w szczególności z upodobaniem obiera sobie za cel wyżej usytuowane punkty terenowe, ogromną radość sprawi jej... lekcja wspinaczki halowej. Podczas zajęć pod okiem wykwalifikowanego instruktora dziecko pozna najważniejsze zasady bezpieczeństwa i technikę wspinania, a przede wszystkim będzie się znakomicie bawić. Ze ścianki wspinaczkowej mogą korzystać dzieci w wieku od 8 lat. 

Voucher na strzelnicę 

Dzieci wraz z rodzicami mogą wspólnie spędzić ekscytujący czas na strzelnicy i razem potrenować swoją celność mając do dyspozycji różne rodzaje broni. Nauka strzelania ma wiele zalet i przede wszystkim uczy koncentracji, opanowania i wyrabia pewność siebie. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci, które nie będą mieć problemu z samodzielnym utrzymaniem broni i stosowaniem się do poleceń instruktora.