Blog

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Najlepszy prezent dla nastolatka

- Kategorie : Główna

Sprostać wygórowanym oczekiwaniom nastolatków nie zawsze jest łatwo i na pewno przekonałeś się o tym, kiedy musiałeś zorganizować prezent młodemu człowiekowi. Jeśli jednak zrobiłeś wstępne rozeznanie i wiesz, czym aktualnie się interesuje Twój syn czy córka, będzie Ci łatwiej dobrać przeżycie nawiązujące do jego pasji. Prezenty dla nastolatków muszą dostarczać sporej dawki rozrywki, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji przeżyć, które będzie mógł zrealizować samodzielnie lub z przyjaciółmi.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Źródłem dobrej zabawy będzie lot w tunelu aerodynamicznym, dzięki któremu na chwilę można swobodnie unieść się na wysokość 4 metrów. Po krótkim szkoleniu wstępnym i zapoznaniu się z techniką latania, balansowanie w powietrzu stanie się łatwe i przyjemne. Nie potrzeba nic więcej niż wygodny strój, pozytywne nastawienie i obecność najlepszych kolegów. Lot mogą zrealizować osoby w wieku od 15 lat, natomiast od młodszych uczestników wymagana jest zgoda rodziców.

Szkolenia survivalowe dla nabycia praktycznych umiejętności

Nastolatek, któremu chcesz sprezentować ciekawą niespodziankę, lubi długie wyprawy do lasu i wspominał, że chętnie wcieliłby się w rolę skauta i podjąłby wyzwanie poradzenia sobie w dziczy? Idealny rozwiązaniem dla osoby czującej więź z naturą i chcącej sprawdzić swoje możliwości w terenie, polecamy szkolenie survivalowe

Podczas ekspedycji uczestnicy nauczą się podstawowych zasad przetrwania, a w tym: budowania schronienia, pozyskiwania wody, rozpalania ognia i wiele innych. W atrakcji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat. Jeśli są niepełnoletnie, musi im towarzyszyć opiekun.

Escape room – niezapomniane przeżycie w gronie przyjaciół 

Inwazja obcych grożąca zagładą Ziemi czy może tajemnicze laboratorium, w którym przeprowadzane są tajemnicze eksperymenty? Escape room to atrakcja, gdzie liczy się każda sekunda, aby na czas znaleźć drogę ucieczki, co dostarczy niesamowitych wrażeń.

Wzięcie udziału w próbie wydostania się z escape room to dobry patent na sprawdzenie, jak bardzo zgraną ekipę przyjaciół tworzy główny zainteresowany wraz ze swoimi kolegami. Minimalny wiek uczestników to 12 lat, jednak wymogiem jest, aby osoby niepełnoletnie stawiły się z opiekunem. 

Nauka nurkowania dla miłośników wody

Prezenty dla nastolatków mogą być źródłem przydatnej wiedzy i możliwością zdobycia nowych doświadczeń. W związku z tym znakomitą opcją będzie wykupienie lekcji nurkowania, dzięki której obdarowana osoba nabędzie unikatowych umiejętności i odkryje piękno tego niezwykłego sportu. W ramach szkolenia teoretycznego i praktycznego przekazane zostaną tajniki bezpiecznego nurkowania, co może być wstępem do rozpoczęcia dłuższej przygody z eksplorowaniem wodnej toni. Minimalny wiek uczestnika wynosi 11 lat.