Blog

Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Wyjątkowo
niska cena

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Niesamowity
prezent

Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl Gwarancja
bezpieczeństwa

Czym jest e-voucher

- Kategorie : Główna

Zamawianie prezentów przez internet jest bardzo wygodne, ponieważ można rozsiąść się w fotelu czy na kanapie i sącząc herbatę w domowym zaciszu przeglądać bogatą listę niecodziennych upominków. Przeżycia stanowią niezastąpiony pomysł na prezent, ponieważ często są spełnieniem marzeń, sposobem na poznanie nowych doświadczeń, odkrywanie pasji i wzmacnianie relacji z bliskimi. Uczestnictwo w wybranym wydarzeniu zapewnia voucher, który możesz zamówić w dogodnej dla siebie formie, jednak dla spóźnialskich oraz lubiących samodzielnie zadbać o oprawę podarunku idealne będą... e-vouchery.

Jak wygląda voucher na Golden Gift

Voucher jest kartą wielkości formatu A4, na której umieszczone są niezbędne informacje dotyczące zamówienia m.in. numer rezerwacji, opis przeżycia, miejsce realizacji atrakcji czy termin ważności. Przepustka, którą  przekażesz odbiorcy prezentu, by mógł wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu, może zostać Ci dostarczona na dwa sposoby: tradycyjną pocztą bądź jako e-voucher. Polecamy skorzystać z drugiego wariantu, szczególnie wtedy, gdy prezenty last minute to Twoja specjalność. 

Chcąc otrzymać e-voucher, wystarczy zaznaczyć tę formę dostawy podczas składania zamówienia. Voucher na prezent w wersji elektronicznej zostanie wysyłany na podany adres skrzynki mailowej po wpłynięciu zamówienia, co zajmie nie więcej niż 1 minutę. Otrzymasz plik w formacie pdf, który możesz wydrukować w domu, dzięki czemu oszczędzasz czas, gdyż nie musisz czekać, aż kurier zapuka do Twoich drzwi.

jak wygląda voucher

Dlaczego warto wybrać e-voucher?

Vouchery podarunkowe są obecnie bardzo chętnie wybieraną opcją prezentów i niejednokrotnie zastępują upominki materialne. Przeżycia stanowią źródło niezapomnianych emocji i wspomnień, które przez wiele osób są chętniej gromadzone niż kolejne przedmioty. Przebieg atrakcji z obdarowanym w roli głównej zapisany w pamięci lub na zdjęciach i nagraniach ma ogromną wartość sentymentalną. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy e-vouchery to na pewno znakomity pomysł na prezent, odpowiedź na swoje wątpliwości znajdziesz poniżej. Warto wybrać podarunki tego typu, ponieważ:

sprawdzają się jako prezenty last minute, czyli kupione na ostatnią chwilę. E-voucher jest niezawodny, jeśli nie zdążyłeś zamówić prezentu wcześniej i nie masz czasu czekać na przesyłkę,

masz możliwość personalizacji - możesz wpisać treść własnych życzeń, dzięki którym voucher będzie jeszcze bardziej zaskakujący,

nie czekasz - otrzymujesz voucher niemal natychmiast po złożeniu zamówienia,

sam wybierasz oprawę - vouchery podarunkowe najlepiej wyglądają, jeśli wydrukuje się je na ozdobnym papierze, który dobierzesz do indywidualnych oczekiwań.

Voucher może wyglądać gustownie i podkreśli uroczysty charakter danej chwili, jeśli dodatkowo zapakujesz go w piękną kopertę. Poza tym wyróżnisz swój prezent, ozdabiając go dekoracjami nawiązującymi do danej okazji.