12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Nawigacja

Blog

Dlaczego warto powiedzieć "dziękuje" ?
31 Wyświetleń 0 Polubień
Pomaganie jest bardzo ważną częścią naszej kultury. Szanując innych sami będziemy szanowani. Kiedy szczerze wyrażamy komuś wdzięczność — za drobny gest, pomoc, miłe słowo czy praktyczną pomoc — sprawiamy, że czuje się on doceniony i...
3 oryginalne pomysły na prezent na Dzień Taty 2022
40 Wyświetleń 1 Polubień
Dzień Ojca tuż tuż, a Ty wciąż nie wiesz co kupić tacie? Jaki prezent będzie najlepszy, z czego się ucieszy? Dlatego przychodzimy do Ciebie z naszym mini poradnikiem. Mamy 3 niezawodne pomysły na prezent na Dzień Taty. I każdy z nich...
Warszawa, Poznań, Wrocław – te miasta oferują wiele atrakcji. A co oferuje Kraków?
37 Wyświetleń 1 Polubień
Stolica województwa małopolskiego jest jednym z najstarszych miast i perełką narodowego dziedzictwa kultury. W przeszłości pełnił funkcję stolicy państwa i siedziby królów. Obecnie to rozległe miasto, położone nad królową polskich rzek –...
Najlepszy prezent na dzień dziecka jaki możesz podarować
61 Wyświetleń 1 Polubień
Dzieci uwielbiają otrzymywać prezenty, i nawet mały podarunek może ich uszczęśliwić. Ale wiemy, że wybór idealnego prezentu jest trudny, więc jeśli chcesz podarować im coś innego niż zabawkę, trzeba postarać się podwójnie. Oto kilka...
Szukasz prezentu na Dzień Matki? Sprawdź nasze inspiracje!
58 Wyświetleń 1 Polubień
Dzień matki już wkrótce, a więc czas zacząć rozglądać się za prezentem. Kwiaty i własnoręcznie zrobione laurki zostawmy we wspomnieniach mam z naszych szkolnych czasów — teraz możesz podarować coś innego na prezent. Przygotowaliśmy kilka...

Szukasz prezentu na Dzień Matki? Sprawdź nasze inspiracje!

58 Wyświetleń 1 Polubień

Dzień matki już wkrótce, a więc czas zacząć rozglądać się za prezentem. Kwiaty i własnoręcznie zrobione laurki zostawmy we wspomnieniach z naszych szkolnych czasów — teraz możesz podarować coś innego na prezent. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezent na dzień matki – sprawdźcie nasze inspiracje.

Jak wybrać prezent na dzień matki?

Chcąc znaleźć odpowiedni prezent dla swojej mamy z okazji jej święta, musisz się zastanowić co ona lubi, co sprawi jej radość, a nawet, o czym marzy. Prezentem na dzień matki może być mały drobiazg, który przypadnie jej do gustu, wspólnie spędzony czas albo praktyczny podarunek, z którego będzie się cieszyć każdego dnia. Tak naprawdę nie ma żadnych sztywnych wyznaczników, co podarować mamie w dniu jej święta. Możesz wybrać prezent z różnych kategorii. Ale najpierw sprawdź nasze podpowiedzi.

Prezent z nutką szaleństwa

Znasz jakieś skryte marzenie swojej mamy, którego nie spełniła? Może to właśnie ono będzie inspiracją dla Twojego prezentu z okazji jej święta. Jeśli Twoja mama marzyła o kursie tańca lub kursie projektowania ogrodów, ale nigdy nie miała na to czasu lub możliwości, to zaufaj nam, że jeśli dostanie od Ciebie zaproszenie do wzięcia udziału w dedykowanych warsztatach, to na pewno się na nie wybierze.

Prezent dla ciała

Mama na pewno ucieszy się z prezentu, który pozwoli jej zadbać o relaks ciała. Może to być ulubiony zestaw kosmetyków lub perfumy, których lubi używać na co dzień. Możesz również zaszaleć i kupić mamie voucher na masaż lub profesjonalny zabieg u kosmetyczki. Możesz również zorganizować babski wypad i towarzyszyć mamie w wizycie w salonie masażu, dzięki czemu spędzą również miłe chwile w swoim towarzystwie.

Klasyczny prezent na dzień matki

Kwiaty to zawsze miły podarunek, ale możesz również pomyśleć o nich nieco bardziej nietuzinkowo. Nie dawaj mamie kupnego bukietu kwiatów, tylko stwórz go samodzielnie. Możesz go skomponować z polnych kwiatów – z pewnością zrobi to na mamie wrażenie!

Karta podarunkowa – pomysł na trafiony prezent

Jeśli nie masz pojęcia, co sprawiłoby Twojej mamie radość, możesz podarować jej w prezencie voucher na dowolne przeżycie z naszej oferty. Wtedy sama wybierze dla siebie coś wartościowego, a Ty będziesz mieć pewność, że prezent będzie trafiony.

W prezencie wspólny czas

Dla mamy najważniejszym prezentem będzie Twój czas, który chcesz z nią spędzić. Dzień matki to idealna okazja, aby wybrać się wspólnie na obiad, kawę i deser lub na spacer po lesie, lub parku. Te wspólnie spędzone chwile zostaną w Waszej pamięci na dłużej.

Dzień matki to wyjątkowe święto, z którego okazji warto podarować mamie wyjątkowy prezent. Przy jego wyborze najważniejsze jest to, aby myśleć co sprawi mamie największą radość.

Opublikowany w kategorii: Prezenty