12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Nawigacja

Blog

Warszawa, Poznań, Wrocław – te miasta oferują wiele atrakcji. A co oferuje Trójmiasto?
33 Wyświetleń 0 Polubień
Trójmiasto to bardzo ciekawa propozycja na wakacyjny (i nie tylko) wyjazd. Jest zachętą do poznania bogatej historii Gdańska, odpoczynku w sławnym kurorcie Sopot i zwiedzeniu modernistycznej i portowej Gdyni. Ale to nie wszystko...
Wirtualna rzeczywistość - zobacz dlaczego jej potrzebujemy?
39 Wyświetleń 1 Polubień
Gry wideo, medycyna, edukacja... W dzisiejszych czasach technologia rzeczywistości rozszerzonej (VR) całkowicie wtapia się w nasze codzienne życie. Wirtualna rzeczywistość nie zniknie. Zobacz więc dlaczego jej potrzebujemy i jak może...
Sekret udanego małżeństwa? Celebruj rocznice ślubu!
43 Wyświetleń 0 Polubień
Po ślubie następuje zwykłe życie. Zwykłe, czyli takie, w którym czasami rano wstajemy zdenerwowani na cały świat i w pośpiechu próbujemy przygotować posiłek, nie wchodząc sobie w drogę. Zwykłe życie to nadgodziny i przyprawiający o białą...
Ślub w balonie – jak się do niego przygotować?
56 Wyświetleń 3 Polubień
Powiedzieć sobie „tak” w przestworzach i pięknych okolicznościach przyrody brzmi jak spełnienie marzeń. Wtedy hasło „miłość wisi w powietrzu” nabiera dosłownego wyrazu.  Planujesz ślub w balonie? Zobacz jak się do niego przygotować, aby...
Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Czy warto podróżować po Polsce?
91 Wyświetleń 0 Polubień
Dość często zachwycamy się obcymi krajami. Wyjeżdżamy na wakacje do innych państw i dziwimy się, dlaczego nasza Polska nie jest tak piękna, rozrywkowa czy atrakcyjna z jeszcze innych powodów. Marzymy o życiu we Francji, Hiszpanii czy...

Ślub w balonie – jak się do niego przygotować?

56 Wyświetleń 3 Polubień

Jedni lubią tradycyjne wesela, inni pełne wrażeń, ślubne atrakcje. Do takich niezapomnianych momentów z pewnością należy ślub w balonie. Jeśli chodzi o logistykę to zwykle masz do wyboru kilka różnych opcji. Sprawdź dostępne lokalizacje i zdecyduj czy chcesz, aby cała ceremonia odbyła się w powietrzu, czy lot balonem będzie tylko jednym z elementów Twojego wesela.

Jak zaplanować ślub w balonie?

Loty balonem organizowane są przez profesjonalne aerokluby. Więc za bezpieczeństwo pasażerów oraz kierowanie statkiem powietrznym odpowiada doświadczony i wykwalifikowany pilot. Przelot może odbyć się tylko i wyłącznie wtedy, gdy są dogodne warunki atmosferyczne. Większość pakietów ślubu w balonie zawiera takie elementy, jak:

 • lampkę szampana podczas lotu,

 • możliwość skorzystania z lornetki

 • drobny poczęstunek w miejscu lądowania,

 • Ceremonię Chrztu na Aeronautę po zakończeniu lotu,

 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,

 • zdjęcie w wersji elektronicznej,

 • transport powrotny na miejsce startu

 Upewnij się więc co do oferowanych w pakiecie atrakcji. A twoim jedynym zadaniem będzie zadbanie o to co na lądzie.

Ile osób może wziąć udział w weselu balonem?  

To zależy od wielkości balonu i liczby gości, których pilot może zabrać ze sobą. Najczęściej są to osoby zainteresowane, czyli ty i Twój narzeczony oraz świadkowie. Zawsze dzwoń z wyprzedzeniem, aby potwierdzić, ile osób może bezpiecznie przyjechać na przejażdżkę.

Ile kosztuje ślub w balonie?  

Koszty mogą się znacznie różnić w zależności od lokalizacji jak i również wybranego pakietu dodatkowych atrakcji. Jednak musisz się liczyć z kosztem minimum 6000 zł.

Jak się ubrać na ślub w balonie?

To jak się ubierzesz zależy od Twoich indywidualnych preferencji, stylu wesela itp. Pamiętaj jednak o kilku ważnych zasadach:

 • Jeśli planujesz założyć suknię ślubną lub smoking, możesz zabrać ze sobą kurtkę, okrycie lub sweter, zwłaszcza jeśli wybierasz się na lot wczesnym rankiem lub o zachodzie słońca, kiedy temperatura jest znacznie niższa.

 • Unikaj butów na wysokim obcasie. Wchodzenie i wychodzenie w nich z kosza może być sporym wyzwaniem. Zamiast tego zdecyduj się na płaskie i wygodne obuwie. Mogą być nawet trampki.

 • A co na głowę? Welon, wianek, co tylko masz ochotę. Jeśli jednak boicie się chłodu lub wiatru można przygotować sobie zabawne czapki z napisami  np. "Pan Młody" i "Panna Młoda"  

 Co zrobić jeśli lot balonem nie odbędzie się przez pogodę?

Jeśli lot balonem jest tylko jednym z  elementów wesela można go przełożyć na inny dogodny termin. Ponieważ na lot wykupujesz voucher, który jest ważny zwykle przez 12 miesięcy.

Inne sposoby na wykorzystanie balonu podczas ceremonii ślubnej

Nawet jeśli nie planujesz, aby sakramentalne "tak" wypowiedzieć w balonie, zawsze możesz włączyć tą atrakcję do swojego ślubu. Jak?

 • Zrób wspaniałe wejście na ceremonię lub przyjęcie, lądując balonem wśród czekających na was gości.

 • Wykorzystaj pole z balonami (nawet uziemionymi) do fantastycznej sesji ślubnej.

 • Zastanów się nad wynajmem balonu i pozwól swoim chętnym gościom wybrać się na przejażdżkę życia.

A jeśli nie ślub, to lot balonem może być fantastyczna okazją do zaręczyn. Głośne okrzyki "tak, tak, taaaak!", gwarantowane ;-)