Nawigacja

Blog

Top 5 atrakcji w powietrzu. Otwórz wiosenny sezon niezapomnianym przeżyciem
6 Wyświetleń 0 Polubień
Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, a my pragniemy odkryć nowe przygody i doznania. Dlatego przedstawiamy Top 5 atrakcji w powietrzu, które otwierają wiosenny sezon niezapomnianymi przeżyciami. Od lotu balonem po lot...
Jazda za kierownicą na prezent. Najciekawsze prezenty dla kierowców rozwijające motoryzacyjne pasje
14 Wyświetleń 0 Polubień
Jazda za kierownicą prezent to sposób na dostarczenie emocji oraz rozwijanie motoryzacyjnych pasji. Dla wielu osób prowadzenie samochodu to nie tylko środek transportu, ale także wielka przyjemność i hobby. Dlatego też wybierając prezent...
Niezapomniane męskie przygody. Top 10 voucherów dla mężczyzny
25 Wyświetleń 0 Polubień
Męskie przygody inspirują do odkrywania nowych możliwości, wyzwań i fascynujących doświadczeń. Przygoda jest w istocie częścią męskiej natury, kształtując charakter i umysł poprzez niepowtarzalne doświadczenia. Od długich podróży po...
Jak wrócić do formy przez sezonem letnim?
18 Wyświetleń 0 Polubień
Istnieją sposoby, aby szybko odzyskać energię i formę przed letnimi przygodami. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie — voucher prezentowy na przeżycie sportowe, który pomoże Ci wrócić do formy w przyjemny i inspirujący sposób.
Kobiece spojrzenie na modę — voucher na zakupy ze stylistką
18 Wyświetleń 0 Polubień
Kobiece spojrzenie na modę to nie tylko kwestia ubierania się, ale także wyrażania swojej osobowości i indywidualności poprzez ubrania. Voucher na zakupy ze stylistką to doskonały sposób, aby pogłębić tę świadomość i odkryć swój własny,...
Pomysł na prezent. Dlaczego warto dzielić się przeżyciami ?

Pomysł na prezent. Dlaczego warto dzielić się przeżyciami ?

773 Wyświetleń 1 Polubień

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale radość z ich wręczenia jest jeszcze większa – zwłaszcza w święta Bożego Narodzenia. To czas szczególny, w którym zwracamy większą uwagę na ludzi i nasze relacje. Spędzamy więcej czasu z najbliższymi, wymieniając się podarunkami. Obdarowywać można jednak na różne sposoby. I o tych nieszablonowych sposobach Wam opowiemy.

Co najczęściej kupujemy ?

Coraz częściej w poszukiwaniu prezentów świątecznych udajemy się na „spacer” po wirtualnych sklepach. Nie rzadko oferty internetowe mogą pochwalić się bogatszym asortymentem oraz niższymi cenami niż te w centrach handlowych. Na same prezenty wydajemy sporo — w końcu chcemy obdarować najbliższe nam osoby, dzieci czy przyjaciół — i wywołać w nich pełnię szczęścia. Jeśli cofniemy się pamięcią wstecz do czasów, gdy półki świeciły pustkami, przypomnimy sobie niezwykłą radość z otrzymanych prezentów, najczęściej były to szaliki, czapki, rękawiczki, słodycze lub drobne kosmetyki — symbole ówczesnego luksusu, prawie nieosiągalnego na co dzień. Dzisiaj kupowane prezenty różnią się diametralnie od tych z przeszłości.

Jaki prezent najbardziej ucieszy najbliższych?

Ponieważ bardzo ważne jest, aby prezent był trafiony, zastanawiając się nad zakupem odpowiedniej niespodzianki, stawiamy przede wszystkim na klasyczne i sprawdzone pomysły: kosmetyki, elektronika, książki, płyty muzyczne, perfumy oraz ubrania — sprawdzone świąteczne klasyki. Prawda jest taka, że dawanie prezentów świątecznych nie jest wcale łatwe. Wymyślenie i przygotowanie podarunku, który sprawi komuś radość, wymaga wysiłku, zaangażowania, znajomości drugiej osoby oraz jej potrzeb. Warto wyjść poza schemat i w tym roku zaproponować najbliższym coś więcej niż kolejny książkowy bestseller.

Dobrze mieć co wspominać

Podarowując przeżycie na prezent mamy pewność, że zapadnie on w pamięci obdarowanego, jako ten unikalny. Ekstremalna przygoda, chwila dla siebie, czy przeżycie czegoś niecodziennego gwarantują prawdziwe emocje. A przecież każdy z nas przeżywa je inaczej. Dla jednej osoby najlepszą rzeczą w locie balonem będą niepowtarzalne widoki, inna doceni go za poczucie wolności, a trzecia za możliwość docenienia pięknych widoków. Ile osób, tyle wspomnień. Gdy trafimy w gusta obdarowanego, dajemy mu pewność, że dobrze go znamy, troszczymy się o jego dobre samopoczucie i potrzebę samorealizacji.


Obdarowywać można na różne sposoby. Prezenty w formie przeżyć i doświadczeń pogłębiają relacje oraz wzmacniają więzi łączące nas z bliskimi. Tego typu prezenty oddają cząstkę naszego charakteru i pokazują poziom zaangażowania w relację. Wybierając prezenty w formie przeżyć, dajemy jasny sygnał, że najważniejsze są prawdziwe emocje i wspomnienia.

Opublikowany w kategorii: Prezenty