12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Black Week Kup Voucher 10% taniej

kod rabatowy BF10

* Promocja trwa do 02.12
Nawigacja

Blog

Biznesowe życzenia świąteczne. Czego życzyć pracownikom, a co szefowi?
10 Wyświetleń 0 Polubień
Kiedy przychodzi czas świąteczny wszyscy składamy sobie najserdeczniejsze życzenia. W domach, w rodzinach, ale także wśród współpracowników. To piękny zwyczaj, który warto kultywować. Często jednak nie wiemy jak powinny wyglądać...
Mikołajkowe tradycje: gdzie schować mikołajkowy prezent, żeby zaskoczyć bliskich?
42 Wyświetleń 1 Polubień
Jak świat długi i szeroki każdy kraj ma swojego Mikołaja i mikołajkowe tradycje wręczania upominków. Ale oprócz prezentu ważny jest też element zaskoczenia. Bo jego znalezienie może być prawdziwą frajdą jeśli jest schowany w dobrym...
Dzień Bez Zakupów. Czy da się żyć bez kupowania?
38 Wyświetleń 2 Polubień
Kiedy ostatnio spędziłeś cały dzień bez kupowania czegokolwiek? Czy w dzisiejszych czasach można nic nie kupić przez dwadzieścia cztery godziny? Zwolennicy „Dnia Bez Zakupów” uważają, że tak. Sprawdźmy!
Święta tuż tuż. Wejdź z nami w świat niezwykłych przeżyć!
36 Wyświetleń 1 Polubień
Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, większość z nas czeka na niego, zacierając dłonie na myśl o ubieraniu choinki, spotkaniach z rodziną i wręczaniu prezentów. Sposobów na spędzanie tego okresu jest bardzo wiele – wyjazdy,...
Co można robić w jesienne wieczory? Podpowiadamy sprawdzone sposoby na jesienna nudę
64 Wyświetleń 3 Polubień
Jeśli jesteś w tej grupie, która wraz ze zmianą pory roku myśli sobie, o nie... znowu jesień, to za chwilkę postaramy się to zmienić. Więc zanim zwiniesz się w kulkę pod pięcioma kocami i z herbatą w ręku, zobacz jak przyjemnie można...

Pomysł na prezent. Dlaczego warto dzielić się przeżyciami ?

543 Wyświetleń 1 Polubień

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale radość z ich wręczenia jest jeszcze większa – zwłaszcza w święta Bożego Narodzenia. To czas szczególny, w którym zwracamy większą uwagę na ludzi i nasze relacje. Spędzamy więcej czasu z najbliższymi, wymieniając się podarunkami. Obdarowywać można jednak na różne sposoby. I o tych nieszablonowych sposobach Wam opowiemy.

Co najczęściej kupujemy ?

Coraz częściej w poszukiwaniu prezentów świątecznych udajemy się na „spacer” po wirtualnych sklepach. Nie rzadko oferty internetowe mogą pochwalić się bogatszym asortymentem oraz niższymi cenami niż te w centrach handlowych. Na same prezenty wydajemy sporo — w końcu chcemy obdarować najbliższe nam osoby, dzieci czy przyjaciół — i wywołać w nich pełnię szczęścia. Jeśli cofniemy się pamięcią wstecz do czasów, gdy półki świeciły pustkami, przypomnimy sobie niezwykłą radość z otrzymanych prezentów, najczęściej były to szaliki, czapki, rękawiczki, słodycze lub drobne kosmetyki — symbole ówczesnego luksusu, prawie nieosiągalnego na co dzień. Dzisiaj kupowane prezenty różnią się diametralnie od tych z przeszłości.

Jaki prezent najbardziej ucieszy najbliższych?

Ponieważ bardzo ważne jest, aby prezent był trafiony, zastanawiając się nad zakupem odpowiedniej niespodzianki, stawiamy przede wszystkim na klasyczne i sprawdzone pomysły: kosmetyki, elektronika, książki, płyty muzyczne, perfumy oraz ubrania — sprawdzone świąteczne klasyki. Prawda jest taka, że dawanie prezentów świątecznych nie jest wcale łatwe. Wymyślenie i przygotowanie podarunku, który sprawi komuś radość, wymaga wysiłku, zaangażowania, znajomości drugiej osoby oraz jej potrzeb. Warto wyjść poza schemat i w tym roku zaproponować najbliższym coś więcej niż kolejny książkowy bestseller.

Dobrze mieć co wspominać

Podarowując przeżycie na prezent mamy pewność, że zapadnie on w pamięci obdarowanego, jako ten unikalny. Ekstremalna przygoda, chwila dla siebie, czy przeżycie czegoś niecodziennego gwarantują prawdziwe emocje. A przecież każdy z nas przeżywa je inaczej. Dla jednej osoby najlepszą rzeczą w locie balonem będą niepowtarzalne widoki, inna doceni go za poczucie wolności, a trzecia za możliwość docenienia pięknych widoków. Ile osób, tyle wspomnień. Gdy trafimy w gusta obdarowanego, dajemy mu pewność, że dobrze go znamy, troszczymy się o jego dobre samopoczucie i potrzebę samorealizacji.


Obdarowywać można na różne sposoby. Prezenty w formie przeżyć i doświadczeń pogłębiają relacje oraz wzmacniają więzi łączące nas z bliskimi. Tego typu prezenty oddają cząstkę naszego charakteru i pokazują poziom zaangażowania w relację. Wybierając prezenty w formie przeżyć, dajemy jasny sygnał, że najważniejsze są prawdziwe emocje i wspomnienia.

Opublikowany w kategorii: Prezenty