12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Nawigacja

Blog

Dzień Matki – Dzień tylko dla Mamy? Czy Dzień z Mamą?
12 Wyświetleń 0 Polubień
Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych świąt w roku. To czas, kiedy możemy podziękować naszym mamom za całą miłość, poświęcenie i trud, jakie włożyły w naszą wychowanie. Mama jest jedną z najistotniejszych – o ile nie...
Warszawa, Poznań, Wrocław – te miasta oferują wiele atrakcji. A co oferuje Szczecin?
79 Wyświetleń 0 Polubień
Szczecin, położony w północno-zachodniej Polsce, to miasto oferujące wiele atrakcji turystycznych, które warto poznać. Podobnie jak w przypadku innych miast, również w Szczecinie można znaleźć wiele ciekawych miejsc i atrakcji.
Jak zorganizować najlepszy długi weekend?
113 Wyświetleń 0 Polubień
Kolejny długi weekend na horyzoncie, ale w głowie brak pomysłów na fajną wycieczkę? Niebezpiecznie przybliża się wizja majówki czy Bożego Ciała? Boicie się korków na drogach i tłumów w najpopularniejszych atrakcjach? Spieszymy z pomocą z...
Kiedy zajączek wielkanocny przynosi prezenty, czyli wszystko o tradycji świątecznych upominków
115 Wyświetleń 0 Polubień
Wielkanoc to czas radości, nadziei i wiosennych przygotowań. To również czas, w którym wiele osób decyduje się na dawanie prezentów swoim najbliższym. Tradycja dawania prezentów związana z Wielkanocą jest popularna w wielu krajach i ma...
Nietypowe Wielkanocne tradycje i zwyczaje, czyli świętowanie po Polsku.
191 Wyświetleń 0 Polubień
Tradycje wielkanocne w Polsce są nam dobrze znane – powtarzamy je co roku. Wszyscy kojarzymy karnawał, lany poniedziałek czy Niedzielę Palmową. Na przestrzeni dziejów powstały jednak takie zwyczaje wielkanocne, o których pewnie nawet nie...

Jak zorganizować najlepszy długi weekend?

113 Wyświetleń 0 Polubień

Kolejny długi weekend na horyzoncie, ale w głowie brak pomysłów na fajną wycieczkę? Niebezpiecznie przybliża się wizja majówki czy Bożego Ciała? Boicie się korków na drogach i tłumów w najpopularniejszych atrakcjach? Spieszymy z pomocą z naszymi podpowiedziami na kilkudniowe wypady po Polsce do miejsc, w których raczej nie spodziewamy się wielu turystów.

Spa z przyjaciółką

W codziennym biegu brakuje nam czasu na odpoczynek, czy zadbanie o siebie. Dlatego, kiedy mamy kilka dni wolnego zawsze warto wybrać się do spa, z siostrą czy najlepszą przyjaciółką. Wspólne wylegiwanie się w saunie, masaże, zabiegi na twarz i włosy to idealna okazja, aby odpocząć, porozmawiać, poplotkować, a po tym jakże męczącym dniu, napić się wspólnie winka i zjeść pyszną kolację. Czy są lepsze warunki, aby pogadać o facetach lub wymyślić sobie nowy kolor włosów na zbliżający się jesienny sezon, niż przytulne, pachnące ziołowymi zabiegami spa? To także idealna okazja, by odpocząć od wielkomiejskiego szumu i kilkunastocentymetrowych szpilek, paradując przez cały dzień w szlafroku.

Góry z ukochanym

Podobno nic tak nie zbliża par, jak wyprawa w góry. Romantyczny weekend dla zakochanych w górach to gwarancja wielu atrakcji i ciekawych przeżyć, ale trud i znój wspinaczki, odciski czy zmęczenie sięgające zenitu to aspekty, o których wspomina się zdecydowanie rzadziej. Ale ostatecznie to również zbliża. Oczywistym wyborem dla wielu osób pozostają majestatyczne Tatry, które niestety bywają w tym okresie mocno zatłoczone, a ceny noclegów w okolicy szybują w górę. Na szczęście w granicach naszego kraju znajduje się wiele innych szlaków, na których nawet podczas majówki można się delektować ciszą. Beskid Niski, Sudety Zachodnie czy wciąż dzikie Bieszczady to ciekawe alternatywy dla najwyższych polskich gór.

Majówka na Mazurach

Mazury w czasie długiego weekendu mogą być ryzykownym pomysłem, ale to rejon gdzie jest jeszcze masa nieodkrytych miejsc. Chyba największą wartością dla osób kochających Mazury i wodę są kanały mazurskie, dzięki którym udało się spiąć ze sobą jeziora i stworzyć szlak o długości około 150 kilometrów. Jako koncepcja spędzenia weekendu to świetne rozwiązanie. To dzięki kanałom i systemowi śluz, żeglarze i motorowodniacy mogą przemieszczać się od Rucianego do Ogonek koło Węgorzewa. A jak ktoś się uprze, to może z Mazur wypłynąć na Bałtyk. Czy nie brzmi to, jak wyprawa pełna przeżyć? Co więcej, Mazurskie tereny są wymarzonym miejscem do realizacji żeglarskiej przygody. Wybierz się na rejs, podczas którego poznasz podstawy żeglowania, zobaczysz jeden z największych portów Mazur i będziesz mógł podziwiać uroki przyrody tego pięknego regionu Polski.

Łóżko samotni

Kilka wolnych dni, które mamy do dyspozycji w długi weekend, to czas na odespanie czy odpoczynek. Czasami dobrze jest po prostu zostać w domu, spać do oporu, jeść niespieszne śniadania, leniuchować, czytać w łóżku, śpiewać i tańczyć, jakby nikt nas nie widział i nie słyszał. A wszystko to najlepiej robić w piżamie… Jej wybór jest ważny w każdej z wyżej wymienionych opcji spędzenia długiego weekendu. Kiedy długi weekend spędzamy w domu możemy codziennie spać w czymś innym, zadbajmy jednak o to, aby czuć się komfortowo i pięknie, tak by ten wolny czas upłynął w klimacie rozpieszczania się i odpoczynku.

Opublikowany w kategorii: Prezenty